Wątek dotyczący artykułu

Sławomir Dudek: Jestem bardzo zły, zniesmaczony, jest mi wstyd

Darcy Ward wywołał mieszane uczucia wśród kibiców w Zielonej Górze. - Jestem bardzo zły, zniesmaczony, jest mi wstyd - skomentował Sławomir Dudek.

przeczytaj cały artykuł

bani

Dla mnie Ci kibole co bezpośrednio wywiesili pełne nienawiści banery są o wiele gorsi od "wyczynu" Ward-a. Ten chłopak wykonał chociaż gest, zwykłe "przepraszam" Szczere lub nie ale wykonał. A nie sądzę żeby tą szajkę z trybyny K F pseudo Fans było nawet na taki gest stać. Gówniarzom z F pseudo Fans wydaje się ,że stadion należy do nich i mogą pisać co chcą i kiedy chcą bo myślą,że są głosem "normalnych" kibiców Falubaz. To są kibole nie kibice.Normalnych kibiców w Z.G. jest większość. Ale na każdym stadionie zawsze będą oprychy przynoszące wstyd swojemu klubowi i miastu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
bani

A kim ty w ogóle jesteś żebym miał się przejmować kim ja jestem w Twoich oczach "synku" Jestem kibicem ale nie jestem chorym z nienawiści kibolem który wyrządza klubowi i miastu krzywdę .A jeżeli wg Ciebie prawdziwy kibic to zwykły kibol który wyciera japę z hasłami nienawiści do drugiego człowieka, naraża klub na wstyd i straty finansowe to jest to komplement dla mnie , bo ja mam inny system wartości.Widzę ,ze dla Ciebie ewolucja zatrzymała się na wczesnym etapie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.