Wątek dotyczący artykułu

W domu próbuję już śpiewać Mazurka Dąbrowskiego - rozmowa z Wilfredo Leonem

Siatkarz urodzony na Kubie bardzo uważnie obserwował turniej Final Six Ligi Światowej. Nie jest rozczarowany wynikiem polskiej reprezentacji.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty przez użytkownika
realista_pzps

Za rok przyjdzie do Resovii na miejsce Penczewa. To już jest przesądzone bo taka jest jego strategia "nabierania polskości". Jego wszystkie sprawy prowadzi Andrzej Grzyb więc Resovia już też o tym wie i szykuje dla niego miejsce. W tej chwili jest to jeszcze niemożliwe ze względu na ważny kontrakt w Kazaniu. Za wiele by stracił. Kadra Polski to też już jest przesądzony temat na "tak". Widać jak Antiga mocno jest zainteresowany. A będzie jeszcze mocniej gdy gra nie będzie się układać. Każdy trener marzy aby mieć w składzie takie zawodnika i mieć w CV zapisane mistrzostwo olimpijskie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Golden_CK

Dobrych zawodników zagranicznych nigdy za wiele... w polskich klubach. Niech przyjdzie grać dla jakiegoś polskiego klubu grającego w Plus Lidze. Reprezentacja narodowa to zupełnie inny temat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.