Dyskusja

Liiii

No bo piszesz o złodziejach o całym kklubie ,kibicach a było ich pieciu , no w gorzowie spier**lili w trybuny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmmm

tak jak wy wandzie krakow,ale zdobyli na was jeden pkt ,po znajomosci buhahahaha a mieli się podlozyc,tylko jak tak słabemu Gnieznu się podlozyc buhahah

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Wojtula

frajerski cycu pisze to co uważam i to co widziałem na waszym stadionie.wybraliście frajerskie sztamy z kibicami piłki i takie są efekty.Po raz pierwszy od wielu lat nie czułem się bezpieczny o swoje barwy.pij piwo i milcz bo tak było lepiej.
A skoro jesteś taki "mega fan" to na przykład się dowiedz kto wam doopę uratował pewnego razu w Pradze.pewnie biedaku nie masz pojęcia o co chodzi więc fruwaj cieciu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Martinno

wyzwiska, wyzwiska, wyziwka i jeszcze więcej wyzwisk. Kim wiec jesteś? Gówniarzem. Wyzywasz mnie od ciecia... ja mam w uchu piłkarskie barwy, prawdziwi kibice żużla dobrze wiedzą o co chodzi. Wiec syneczku, wara Ci od mojego piwa, bo w przeciwieństwie do Ciebie, ja człowiek z lubuskiego, nie przestane trzymać z calych sil kciukow za Sparte i Gdansk, ale co ty tam wiesz? Zyjesz tylko w internecie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Wojtula

nie interesuje mnie twoje zdanie bo jedno piszecie/mówicie a co innego robicie."żyję w interencie"buahahaaaa.bywaj syneczku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Martinno

właśnie udowadniasz, ile wart jest Two rozum... Do tegoto wiekopomne "buahahahahha"... Gimbus i dziecko internetu pierwszej kategorii... Powiem Ci tak: w szaliku falubazu we wrocku przybijałem piątki wszystkim, w Gdańsku wypiłem morze wódki z kibicami wYbrzeża i jeszcze do tego mnie przenocowali bez niczego. Ale to były lata 90te, a ty się zachowujesz jakbys się urodzil w 2000... żenada po prostu...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Martinno

Pisales przed paroma minutami o kibicah wybierajactch sie po flage sparty a caly czas mowie o DOROSLYCH kibicach... My trzymamy sie razen vo pilismy ze soba niejesna wodke, a ty synu, podniecaj sie wiqdomosciami z neta skoro kobiety nie masz. Ignore

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Spartanin79

nie kłuć się poniewaz nie wszyscy kibice falubazu tacy są jak te debile co wybrali sie po płachte Sparty zresztą słyszałeś reakcje stadionu...

| Odpowiedz
blokuj
FanSpeedwayaPL

Zgadzam się z tobą, ale pamiętam też jak cały stadion bił brawo podczas palenia szalików. Falybazy, powiedzmy sobie te w mniejszości, nie mogą wybaczyć Wardowi tego co zrobił a sami? ... Żałosne :/

| Odpowiedz
blokuj
Wojtula

ciekawe co oni by pisali gdyby na Olimpico ktoś by im zerwał flagę.tylko u nas nikt by tego nie zrobił a jeśli nawet to byłby schwytany.na W69 schowali tych doopków teraz się wybielają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.