Wątek dotyczący artykułu

PGE Stal Rzeszów - SPAR Falubaz Zielona Góra 45:45 (wynik)

Zaległe spotkanie w Rzeszowie trzymało w napięciu do samego końca! Po niezwykle wyrównanym starciu ostatecznie padł remis, który gospodarze wydarli w ostatnim biegu.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Sorry ale Pieszczek z jednym dobrym meczem w tym sezonie do ZZ bo wygrał bieg juniorski to dla mnie kompletna abstrakcja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Hockley - RSKŻ

Ta zz-tka też mnie rozbawiła, ale w końcu "Krycha" potrzebuje jazdy ;)
p.s.
Popatrz na tabelę. "Eksperci" mieli rację - to jest liga dwóch prędkości, tylko konfiguracja obu czwórek nieco inna, ha ha ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Bardziej liczę na Tarnów.A wiesz dlaczego?Bo w ostatniej kolejce jadą na motoArenie.Nie muszę pisać czego się spodziewam,jeśli będzie taka potrzeba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
KATO

do tych wygranych droga bardzo daleko. Nie zdziw się jak o PO w ostatnim meczu z Tarnowem będziecie jechać. A poza tym napisz jakim cudem Tarnów ma nas wyprzedzić w tabeli? Falubaz ma 2 miejsce po RZ, no 3 przy niekorzystnym rozwoju sytuacji

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Nie zdziw się jak o PO w ostatnim meczu z Tarnowem będziecie jechać.

Dobrze się czujesz?Bo chyba nie.My mamy pewne Po,a Wy jeszcze nie :D.Macie wyjazdy do Leszna i Gorzowa,a my do Rzeszowa i Grudziadza.Jest roznica xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
VoodooVince

Tak samo jak w zeszłym roku po 4 meczach mieliście być na "0"
Wojtek niczego się nie uczysz, napinasz bicki, a później musisz dorabiać bajkę do ideologii jak night, przy którym na forum z automatu dostajesz małpiego rozumu.
To jakieś naczynia połączone?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

A co mnie night w tym momencie obchodzi?Przed meczem z Gorzowem pisałem milion razy,że spokojnie wygramy,a cały Gorzów mnie atakował.Jak było?Nam do Po wystarczy wygrana z Tarnowem u siebie i bonus w Grudziądzu (59-31) .Faktycznie nie mamy pewnych Po.Kabaret.

| Odpowiedz
blokuj
VoodooVince

Pewna jest śmierć i podatki i pomimo iż tu trudno się z Tobą nie zgodzić , to nigdy nie możesz w tym sporcie pisać takich bzdur jak Ty. Wystarczy, że Wam Doyle sie położy albo Grisza i wszystko szlag trafia.
Nie życzę, ale taki jest sport.
Ile razy kontuzje Wam pokrzyżowały plany? Sam sobie policz a później sam sobie odpowiedz dlaczego nadal mimo takich doświadczeń napinasz się w połowie drogi do celu.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Jak zakładasz kontuzje połowy składu to wiesz.Rownie dobrze moeg napisac,ze wszystkie druzyny sie połamia w całosci i jeszcze Gorzow wejdzie do Po i zrobi mistrza.

| Odpowiedz
blokuj
VoodooVince

Z tym Gorzowem to bym się tak nie śmiał, bo jak wejdą jakimś cudem do Po... to mam szemrane wrażenie, że Leszno 100x bardziej wolałoby jechać z Wami czy Zielonką niż z Gorzowem.
Gorzów jak wejdzie do PO i poczują krew- będą jak taran.

| Odpowiedz
blokuj
VoodooVince

Wiem że "KK507+15 silników+Tata jest mistrzem w dostrajaniu silników do tłumików przelotowych" jest w dołku , a 2 linia leży... ale to jest niewygodny rywal dla Leszna już od kilku sezonów. Rolniki zresztą potwierdzą.
Więc niedziela w Lesznie będzie emocjonująca.. tak się spodziewam, aczkolwiek dewastacji na Staleczce też nie wykluczam.

| Odpowiedz
blokuj
Donio RSKŻ

Kąsić będzie jak zwykle Zmarzlik, KK nigdy nie notował super wyników na SMoku, PUK jakby troszkę zjechał. Osobiście również nie spodziewam się wyniku vide Torun

| Odpowiedz
blokuj
Electra

No liczę.. Weź pod uwagę, na przykład, że Sparta może obronić bonus z Tarnowem, 39 pkt nie wydaje się niewykonalne.Nie wiem jak z punktami Zielonej, ale jak dla mnie już mają pewne PO.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Jak oni mają ,to my tym bardziej.Przecież oni maja jeszcze wyjazdy na SMoka i do Gorzowa,a my do Grudziadza i Rzeszowa.Wygrana z Tarnowem i bonus w Grudziadzu daja nam Po.Ps.ZEby uscislic.Wygrana z Tarnowem za 3.

| Odpowiedz
blokuj
Electra

Przy przegranej z Lesznem i braku bonusa z Lesznem, macie 18, tyle co Sparta przy trzech bonusach. Falubaz robi za 3 Grudziądz i Tarnów i mają 20. Niemożliwe?

| Odpowiedz
blokuj
Electra

No tak, Tarnów musiałby zrobić bonusa z Zieloną, albo Toruniem. Mało prawdopodobne. Zobaczymy, wiele zależy od meczów Sparty i Torunia w Grudziądzu.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

poza tym napisz jakim cudem Tarnów ma nas wyprzedzić w tabeli?

A takim,że ze Spartą są w stanie odbić bonus,a jak to zrobią,a my puscimy mecz z nimi na mA,to będą przed Wami.Policz sobie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.