Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Dymek: Bardzo liczymy na powrót Kenniego Larsena

PGE Stal zremisowała ze SPAR Falubazem Zielona Góra w środowym meczu PGE Ekstraligi. Rzeszowianie musieli sobie radzić bez Kenniego Larsena. - Bardzo liczymy na jego powrót - mówi Jarosław Dymek.

przeczytaj cały artykuł

Speedwaymaniak

To źle pisze, bo trenował już dziś :) Jak widać dla niego to żaden problem zjawić się na treningu, nie to co dla innego pana ze Skandynawii ;)
Gość jak zejdzie z motorynki to ma niemałe problemy z poruszaniem się, ale na torze nie widać żeby się jakoś męczył. Starty dziś kiepskie, za to trasa świetna. Łykał naszych jak pelikany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sława34

Fakt do końca nie byłem przyznaje się ale i tak jestem za Larsenem a Ljunga już nie chce widzię wole Jabłońskiego przynajmniej jest na każdym treningu i widać że chłopak chce i w niedzielę ja bym mu dał szansę za Carlosa larsen 9-12 pkt a Jabol z Toruniem 4-6 uzbiera

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fugiel-z- Rzeszowa

Też tak myślę.Nie było Mnie na treningu nawet nie wiem o której był.Skończyłem pracę jak zawsze o 15.30 i gdybym wiedział,że chłopaki jadą pojechałbym na stadion bo mam z pracy tam jakiś kilometr i wrzucił filmik z treningu ale już za późno.

| Odpowiedz
blokuj
Sława34

Nikogo nie łykał przegrywał z Lampartem i Czają ale może miał się rozjeździć i przełożyć odpowiednio na niedzielę, na torze nie było widać śladu po kontuzji, chodzenie już gorzej ale napewno pojedzie w niedzielę, Jabłoński dzisiaj słabo, Baran defekty i taśma

| Odpowiedz
blokuj
Speedwaymaniak

To chyba byliśmy na innych treningach, na początku przegrywał, ale po równaniu, w kolejnych 5 wyścigach bodajże tylko raz nie wyprzedził nikogo na dystansie (a to dlatego, że dobrze wystartował :D) Co do reszty zgoda.
A tak w ogóle to dziś dwie Rempały jeździły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Skoro tam piszesz to nasz K.Larsen pojedzie w niedzielę.We Wrocławiu robił Janowskiego na jego własnym torze jak dziecko, ale Baran go załatwił ale przynajmniej nie zabił jak to miało miejsce z Lee Richardsonem świętej pamięci.Że ten Pana Barana nie wsadzono na 20 lat do więzienia to się dziwię.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.