Wątek dotyczący artykułu

Aleksandr Łoktajew: Była impreza, piwko i podjąłem głupią decyzję

W piątek Aleksandr Łoktajew spotkał się z dziennikarzami i przeprosił za swój wybryk. - Była impreza, piwko i podjąłem głupią decyzję - powiedział 21-latek.

przeczytaj cały artykuł

mateoz

Jeśli nawet dostanie te minimum 2 lata zawieszenia to będzie miał cholernie ciężko. W Falubazie jest niestety skreślony, więc kto go przyjmie? Chociaż Ward sobie wypił i jakoś zatrudnienie znalazł ale on nie jechał na bani zawodów. Szkoda mi go bo lubie gościa ale cóż, sam jest sobie winien i kara musi być. Szkoda, aczkolwiek uważam że każdy zasługuje na szanse i nie powinno się go przekreślać ostatecznie mimo, że zrobił taką niewytłumaczalną głupotę. Wszystko to jednak źle wpływa na wizerunek klubu i to co budowano latami może zostać zaprzepaszczone bardzo szybko, ciekawe co na to sponsorzy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qaz RSKŻ

Qrwa ludzie! Na bani jechał? Ciemnogrodzie gość zapalił kilka dni przed zawodami! Na bani jechał? Wstyd za takie zacofanie w społeczeństwie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

według gosci z antydopingowej zapalił krótko przed lub nawet w czasie zawodów. Stwierdzili po stężeniu toksyn w organizmie. Po za tym zawodnicy wiedzą jak jest traktowany alkohol i maryska w sporcie. Takie przepisy. W Holandii możesz sobie używać do woli ale nawet w sporcie jest zakaz. A w innych krajach za kilka gram trawy możesz iść do pierdla na długie lata. W stanach jest to samo, jeden stan pozwala drugi nie. I trzeba się trzymać obowiązującego prawa bez względu gdzie jesteś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.