Wątek dotyczący artykułu

W Bayernie nie będą płakać po Guardioli. "Jeśli odejdzie, świat się dla nas nie skończy"

Karl-Heinz Rummenigge zapewnia, że Bawarczycy poradzą sobie po ewentualnym nieprzedłużeniu kontraktu przez Katalończyka i jego odejściu z zajmowanego stanowiska.

przeczytaj cały artykuł

EneMene

No niestety, ale przerwa Kloppa od trenerki ma swoją przyczynę. Na pewno miał już wstępne oferty od City i Bayernu, ale wolał poczekać na rozwój wydarzeń (w Bayernie tak jak włodarze). W przypadku gdy Guardiola nie przedłuży kontraktu z Bayernem - jestem pewny, że nowym trenerem zostanie Klopp. Jeśli jednak Guardiola przedłuży kontrakt, wtedy Klopp może zmienić Pellegriniego w City, jeśli ten znów zaliczy kolejny słaby sezon. Pytanie... co z Kloppem, gdy Guardiola przedłuży kontrakt, a Pellegrini będzie mieć dobry sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreatDeath

Nie wiem czy sam Klopp by chciał, na pewno byłoby mi go po części szkoda - możliwe są wtedy obraźliwe komentarze od strony fanów BVB, na co moim zdaniem ten człowiek w najmniejszym stopniu nie zasługuje. Byłbym za Kloppem gdybym miał pewność że kibice Borussii nie zaczną go przez to nienawidzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH - RSKZ

City najprawdopodobniej nie będzie w top4 mówie to zupełnie poważnie. Nie jako kibic UTD a po prostu z obiektywnego punktu widzenia. Od 2 sezonów nie trafione transfery mało tego trzeba zauważyć że od pół roku mają ciągły regres formy. Grają co raz słabiej i to widać. To jest ich koniec najprawdopodobniej chyba że Aguero w pojedynke da im top4.

| Odpowiedz
blokuj
Przemek M11

Aguero, Silva, Sterling ...
Naprawdę nie ma MC rakiet, chcesz być Robert na siłę oryginalny.
United w ofensywie nie mają 3/4 tego co City.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
EneMene

Nie mają nawet 3/4 tego co City? Wydaje mi się, że to Ty chcesz być na siłę oryginalny Przemku. Mata=Silva, Di Maria > Sterling i jedynie w ataku Aguero > Rooney, choć pamiętać trzeba, że Aguero jest niczym szklanka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
EneMene

Mata jest młodszy, zdobywał bardziej prestiżowe nagrody indywidualne... zastanawiałem się czy nie dać Mata > Silva. Nie, nie żartuję. Wolałbym mieć w swoim składzie Mate niż Silve nie tylko z sympatii.

| Odpowiedz
blokuj
Przemek M11

Mata=Silva?
David Silva to top 5 graczy tej ligi, a Mata nierzadko nawet w "11" nie wychodzi.
Lubię ich obu (jedni z moich ulubionych graczy na świecie), ale przewaga Silvy jest znaczna (pozycja w kadrze to potwierdza).
Di Maria zeszłym sezonem nie przekonał, dlatego ciężko tak mocno postawić Go na plus.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
J. Walker

Napisałem o tym i zero odp, bo jak można było uznać, że grający młodzicy na ŚO to podstawa, tak samo jak w innych strefach, gdzie Real właśnie w pierwszej połowie zabił mecz, grając podstawową jedenastką xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.