Wątek dotyczący artykułu

Żużlowcy SPAR Falubazu apelują do kibiców: Liczymy na wsparcie i zachowanie zdrowego rozsądku

W niedzielę SPAR Falubaz Zielona Góra zmierzy się na domowym obiekcie z Unią Tarnów. Żużlowcy zielonogórskiego klubu przed tym spotkaniem wydali apel do kibiców.

przeczytaj cały artykuł

Bernie ZG Sparta

..skutki (odejścia FNF) poznamy z czasem .

zabrzmiało jak "jeszcze będziecie nas prosić o powrót ". Więc odpowiadam:
FNF - dziękujemy za to co było, żegnamy bez żalu i życzymy powodzenia w nowym rozdziale kibicowania .. Zagłębiu Lubin
Dziękujemy
- bo przez lata włożyliście wiele serca, wysiłku i czasu, w dużej mierze to Wy pomagaliście tworzyć Magię Zielonej Góry. Magię, która była równością wszystkich kibiców, niezależnie od miejsca na stadionie; Magię, która byłą życzliwości na co dzień; Magię, która dawała dumę z Myszki naklejonej na samochodzie. To była Wielka Rzecz, której byliście ważnym elementem. Jeszcze raz dzięki
Żegnamy bez żalu - dlatego, że imię jakiś kibolowskich układów, kodeksów, czy czego tam jeszcze zapomnieliście o Falubazie; dlatego, że miejscowi pikniki stali się dla Was gorszym rodzajem kibica; dlatego, że od 2010 roku zapomnieliście czym jest Magia i systematycznie ją niszczyliście; dlatego, że nie patrząc na szkody wyrządzane klubowi i miastu bawiliście się w kibolskie rozgrywki; dlatego, że zapomnieliście, że Falubaz istniał jeszcze zanim się urodziliście i będzie istniał po tym jak odejdziecie; szkoda, że uznaliście, że Falubaz to garstka ludzi z FNF - wystarczyło przed meczem iść do Kościoła i przypomnieć sobie różnicę między pychą a pokorą;
życzymy powodzenia w nowym rozdziale kibicowania - no cóż, to Wasz wybór komu kibicujecie i jaki klub jest dla Was ważniejszy Falubaz czy Zagłębie, możemy Wam tylko życzyć powodzenia i mieć nadzieję, że kolejny zadymy będziecie robili już na koszt Waszego nowego klubu; my zostajemy przy Falubazie.
Piszę to bez złośliwości ale z wielkim żalem, przez lata obserwowałem jak stojąc pod żółto-biało-zieloną flagą oddalacie się od Falubazu, każdego roku, w każdym meczu miałem nadzieję, że wrócicie z kierunku "kibol" na "Magia Falubazu".
Przesyłam podziękowania i gratulacje, za wiele fantastycznych spotkań, wspólne śpiewy, radości zwycięstw i smutku z przegranych. Szkoda, że Wasza filozofia rozminęła się z Falubazem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (25|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
spiral

To jest napisane zajeb....cie. Podpisuję się pod tym i dziekuję FNF za fajne oprawy, których będzie mi brakowało na meczach. Ale sami zadecydowali o swoim losie. Na naszym stadionie nie ma miejsca dla kopanej !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Mirekkkk

Jestem 1971 rocznik trochę przeżyłem ale tego nie pamiętam:) Dziś wróciłem z Krynicy Morskiej a w Radiu w Gdańsku jutrzejszy mecz z Krosnem i biletami za 15 zł co 15 minut reklamowali ,idą na Fotel lidera .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wojtula

1995 jak braliśmy trzeci tytuł,ostatni mecz na wyjeździe w Gdańsku.od confetti i rac zapalił się żywopłot w pasie bezpieczeństwa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mirekkkk

Dzięki za info :) od 1995 to przeważnie byłem na meczach we Wrocku
wcześniej pamiętam wyjazdy np do Czewy chyba rok 1989 i na Stradom już czekali żeby komuś zawinąć szalik Sparty wtedy tam jeździł Sławek Drabik a u nas To pamiętam Lech ,Piekarski.W każdym razie są dwa poziomy kibicowania ten 20 latków i ten 40 i więcej i znacznie się różnią poglądami i przyjaźnią co do kibiców innego Miasta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
viva UL

bo przeciw wam zawsze była Unia-Włókniarz-Polonia i to były akcje...
Z nami do Zielonej(pociągami specjalnymi)regularnie ok.100 osób z zaprzyjażnionych klubów.
A teraz?Młodzi w L-nie za Legią!!
W WLKP!!!
To tak,jakby ktoś np. z Rydzyny,Pawłowic czy Gostynia był za Apatorem.
świat się kończy Panie

| Odpowiedz
blokuj
Wojtula

oj żebyś wiedział...
teraz z kopaną śmieszne przymierza.
BKS pobił Falubazów w Pradze to do nas raz,dwa przybiegli po pomoc a teraz nam flagi zrywają.
masz rację,świat się kończy...

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

taa... moje początki GP w Pradze (2001) zakaz barw klubowych,mecze w noge na polu namiotowym przy Markecie,rzizek i brambory za 5pln,piwo 1,2pln a nade wszystko super atmosfera i poczucie jedności...
to se ne vrati...

| Odpowiedz
blokuj
Wojtula

my to się jeszcze dla zabawy rzucaliśmy oponami z mini toru żużlowego obok Marketa...kolega rano się obudził z bieżnikiem na czole:)))

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

hah...
a te sobotnie pobudki i pożar w szopie-gdzie ja jestem i co ja tu robie?
nocnego objazdu agentur ze względu na sytuację obecną nie wspomnę...
utkwili mi za to w bani kibice z Rybnika... Super goście

| Odpowiedz
blokuj
Wojtula

na polu namiotowym pod Marketą też pewnego razu ktoś zapragnął ogniska o 4 nad ranem (podpalił jakiś sterty siana)i mało co samochodów nie zjarał.

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

no... i te nasze msze i intencje...
JP2 do teraz wiruje w swojej watykańskiej mogile...
Pewnie niekompletny,bo na części poszedł-na relikwie znaczy :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.