Wątek dotyczący artykułu

Żużlowcy SPAR Falubazu apelują do kibiców: Liczymy na wsparcie i zachowanie zdrowego rozsądku

W niedzielę SPAR Falubaz Zielona Góra zmierzy się na domowym obiekcie z Unią Tarnów. Żużlowcy zielonogórskiego klubu przed tym spotkaniem wydali apel do kibiców.

przeczytaj cały artykuł

stary falubaziak ZG

Sprawa jest prosta, odkąd dzieci z trybuny "K" przejęły pierwszy łuk (dla przypomnienia średnia wieku 17-25 lat) zaczęły się dziwne podchody i zabawy czerpane rodem ze stadionów piłkarskich. Zerwane wieloletniej przyjaźni z Wybrzeżem i Spartą i wejście w "układ" z Flotą Świnoujście (co to k...wa jest Flota ???) to tylko jeden z wielu przykładów o raku, który toczy "fanatycznych" kibiców. Osobiście dla mnie największą porażką było wywieszenie flagi w Gorzowie dotyczącej Jancarza. W jednej chwili stali się dla mnie zerem i więcej nie dostaną choćby złotówki na oprawę. Jeśli ktoś ma się zmienić to chyba "fanatyczni" a nie zawodnicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karlosStal

trudno sie nie zgodzic ... nasz młyn też zwachał sie z kotwica kołobrzeg, to jakaś moda rodem z gimnazjum "inni maja to ja też musze, inni jedza smarki to ja tez będe" :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
speed_koleina

Amen!!!
Niestety na debi.izm ciężko znaleźć lekarstwo.
Przez media pompowano "magię trybuny K" i stworzono bezkarnych krety.ów biegających po torze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.