Wątek dotyczący artykułu

Żużlowcy SPAR Falubazu apelują do kibiców: Liczymy na wsparcie i zachowanie zdrowego rozsądku

W niedzielę SPAR Falubaz Zielona Góra zmierzy się na domowym obiekcie z Unią Tarnów. Żużlowcy zielonogórskiego klubu przed tym spotkaniem wydali apel do kibiców.

przeczytaj cały artykuł

Pinio70

No i dobrze, precz patałachy z trybun. Jestem kibicem Falubazu od 40 lat i nie są mi potrzebne do kibicowania idiotyczne transparenty (choć bywały i takie z pomysłem). Ktoś, kto uważając się za kibica, obraża się na klub, który słusznie ma dość idiotycznych wybryków, nie jest i najprawdopodobniej nigdy nie był kibicem. Być może ich zainteresowanie żużlem spowodowała moda, fala, fun (niepotrzebne skreślić), ale ludzie ci nie mają o żużlu pojęcia. Sukces przyciąga, niestety także idiotów. Od takich klub powinien się odcinać, nie bacząc na pomniejszone wpływy z biletów. Myślę, że nie będzie ich nikomu brakowało. Z czasem pojawią się inni, normalni kibice. Jako, że przyroda (a także sport) nie lubi próżni, to pojawi się ktoś, kto jak będzie trzeba "pociągnie" kibiców. Dotychczasowi prowodyrzy próbują swoim dziecinnym zachowaniem potwierdzić prawdopodobnie niski iloraz inteligencji, więc mam nadzieję, że znajdzie się ktoś mądrzejszy. Przyjechałem dziś do ZG z Krakowa, gdzie mieszkam i oczywiście jutro się na mecz wybieram, podobnie jak za 2 tygodnie do Gorzowa. Nigdy nie siadam w klatce, ani na sektorze K w ZG, ale nie ruszają mnie teksty, że ja to niby jestem jakimś gorszym kibicem, bo się nie wydzieram i nie krzyczę, jak się przeciwnik wywróci: "w........aj". Szacunek należy się każdemu żużlowcowi i zamierzam go okazywać, choć mam swoje sympatie i antypatie. Kibicuje Falubazowi i tak zostanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LuckyMen

Podpisuję się pod tym postem, dodając jeszcze kilka ważnych spostrzeżeń. Trybuna K (jej środkowa część) to grupa kiboli, których pobyt na meczu finansują wszyscy kibice. Oni za za możliwość m.in. obrażania zawodników, płacą najniższe ceny biletów. Mało tego, to do tych żałosnych ludków podchodzą żużlowcy, podziękować im za obraźliwe transparenty (choćby ostatni mecz). Dziwna "tradycja". Podczas meczu ze Spartą, przykład jak należy dziękować dali Tai i Darcy przeskakując bandę i podchodząc do kibiców z innych sektorów. Trybuna K to trafne oznaczenie, tylko jeden epitet na literę "k" ciśnie mi się na usta, by nazwać tą grupę pseudokibiców. Jak dla mnie to możecie zbojkotować mecze przy W69 na maxa i nie przychodzić na nie wogóle. Zrobicie tym samym pozostałym kibicom którzy są z klubem na dobre i złe, ogromną przyjemność. Zawsze wrzucałem na oprawy, teraz wiem, że to był błąd. Zacytuję teraz słowa przedwojennej polskiej piosenki "Już nigdy..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woodyA

Popieram i pozdrawiam. Trraz wiadomo kto ma Falubaz w dopie i kto krzyczal" czas na zmiamy polowa do wymiany w gorzowie ale to sie tyczylo kibicow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.