Wątek dotyczący posta na blogu

Darcy w ZG na poważnie

Cysio

Mam dość już tego płaczu i mieszania z błotem zawodników przez długie lata broniących naszych barw. Przejdźmy do konkretów:I. Aspekt sportowyDarcy stracił pół sezonu w lidze i cały sezon w GP. W naturalny sposób ważna dla niego jest jak największa liczba startów. Jak to wyglądałoby w Toruniu ? 5 meczów (…)

przeczytaj cały artykuł

Rico Gotti

Witam . Po pierwsze chciałbym koledze powiedzieć , że pisząc te swoje komentarze chcesz chyba bardzo dostać pracę u Ostafa ( co chwilę się na niego powołujesz ) lub zostać felietonistą roku na SF !!!! To tak na wstępie ..... Spróbuje się teraz odnieść do twoich punktów po kolei ........
I.może i pewnie pojedzie więcej meczy niż u nas , ale nie wydaję mi się żeby był to problem , przy tym co stracił od chlania i już połowę sezonu wydaję mi się że te dwa mecze w tą czy w tą to nie problem .
II. ile dostał z ZG a ile miał dostać u Nas tego nie wiesz ( znów się powołujesz na to o piszę pseudo dzinnikarzyna z PS ) - a więc przestań wyliczać i opowiadać bajki bo przed sezonem Chris dostał podwyżkę od Termosa której niechciał mu dać a jednak dał i pewnie dla Warda by się też znalazło a z tego co wiem niema problemu żeby podzwonić po paru sponsorach i zrobić małą zrzutkę ...
III.aspekt jak to nazywasz kumpelski ..... a ja pytam człowieku czy ty jesteś dla nich czy oni dla ciebie .... to że się przyjażnią ja tego nie neguję super ale co mnie to interesuje jako wieloletniego kibica klubu z Torunia . po meczu mogą sobie l.... robić ale jak juz przywdziewają te barwy maja się oddać w stu procentach a nie działać na nie korzyść klubu a oboje to zrobili , oni mają dla nas przywozić to co najcenniejsze czyli DMP a to zrobił tylko raz holder w 2008 za czasów wielkiego Wiesia i Rajana tu jeszcze zaznaczę ... do cytatu który tu zanaczyłeś a czy Chris w ogóle się wytłumaczył do dziś tego nie zrobił to o czym ty mówisz , nie tłumaczy się bo ma gdzieś ludzi związanych z żużlem w Toruniu
IV.po tym co wiesz lub co przeczytałeś i wszyscy i opinia publiczna to chyba mało albo od paru lat się interesujesz speedwayem skoro twierdzisz że transfer został załatwiony w parę godzin . a ja ci powiem kolego że cała ta sytuacja to FARSA ze strony kangurów .
P.S.
Takie pytanie osobiste na koniec do ciebie .... jeżdzisz na wyjazdy za swoją drużyną ??? jeśli nie to zapraszam ciebie bo na takich eskapadach można spotkać dużo ciekawych ludzi związanych z toruńskim speedwayem ( zawodników , trenerów , działaczy , mechaników , sponsorów i przede wszystkim wiernych kibiców ) i wtedy możesz porozmawiać o ważnych tematach i spostrzeżeniach na temat tego co lubimy czyli o speedwayu i uwierz mi że 99 ze 100 z którymi porozmawiasz powie ci że czas WARDA i HOLDERA dobiegł końca po tym co się wydarzyło !!!!!
Jeśli tak to zapraszam na konfrontacje na najbliższym wyjeżdzie !!!!
Pozdrawiam
Rico Gotti

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Witam . Po pierwsze chciałbym koledze powiedzieć , że pisząc te swoje komentarze chcesz chyba bardzo dostać pracę u Ostafa ( co chwilę się na niego powołujesz ) lub zostać felietonistą roku na SF !!!! To tak na wstępie .....

Nie ma to jak na wstępie walnąć hejtem.

przy tym co stracił od chlania i już połowę sezonu wydaję mi się że te dwa mecze w tą czy w tą to nie problem

4

ale jak juz przywdziewają te barwy maja się oddać w stu procentach a nie działać na nie korzyść klubu a oboje to zrobili

Mylisz rolę menadżera z rolą zawodników. W tym sezonie Darcy nie był w naszych barwach.

po tym co wiesz lub co przeczytałeś i wszyscy i opinia publiczna to chyba mało albo od paru lat się interesujesz speedwayem skoro twierdzisz że transfer został załatwiony w parę godzin . a ja ci powiem kolego że cała ta sytuacja to FARSA ze strony kangurów .

Jakieś dowody ?

Takie pytanie osobiste na koniec do ciebie .... jeżdzisz na wyjazdy za swoją drużyną ??? jeśli nie to zapraszam ciebie bo na takich eskapadach można spotkać dużo ciekawych ludzi związanych z toruńskim speedwayem ( zawodników , trenerów , działaczy , mechaników , sponsorów i przede wszystkim wiernych kibiców ) i wtedy możesz porozmawiać o ważnych tematach i spostrzeżeniach na temat tego co lubimy czyli o speedwayu i uwierz mi że 99 ze 100 z którymi porozmawiasz powie ci że czas WARDA i HOLDERA dobiegł końca po tym co się wydarzyło !!!!!

Rzadko jeżdżę na wyjazdy, a jeśli już to siadam w sektorze gospodarzy. Zwyczajnie nie chcę się wstydzić.

"ty", "ciebie" x 2-3

Tą małą literę zostawię bez komentarza.

uwierz mi że 99 ze 100 z którymi porozmawiasz powie ci że czas WARDA i HOLDERA dobiegł końca po tym co się wydarzyło !!!

Nie wątpię, że w środowisku Krzyżacy.net to prawda. Na szczęście to tylko promil toruńskich kibiców.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rico Gotti

nie jest tak jak myślisz hejtem na początku - nie miałem zamiaru w ciebie uderzać ...... no tak cztery mecze - też uważam dalej i twierdzę że nie był by to żaden problem ..... dowodów tu nikt nie będzie ujawniał czy cokolwiek bo to nie miejsce na takie zwierzenia ....... wstydzić - jakieś kompleksy !!! no to co z ciebie za kibic który tak uważa a piszesz i się wypowiadasz na tematy związane z toruńskim speedwayem - ja od 29 lat chodzę i jeżdżę na różnego rodzaju zawody , z różnymi ludżmi się spotkałem dużo rozmawiałem , i dużo w tym czasie się wydarzyło i widziałem , ale nigdy nie powiedziałem że się WSTYDZĘ i siadam w sektorze gospodarzy ...... krzyżacy net - co to za twór , chyba mnie pomyliłeś z kimś innym , a promil kibiców to zgadza się zostało ich w Toruniu naprawdę niewielu , prawdziwych wiernych fanów fanatyków bardzo mało , ale Ty napewno nie zaliczysz się do żadnych .
P.S. zapraszam kiedyś na wyjazd mimo wszystko to zobaczysz i może zmienisz zdanie na pewne tematy które tu poruszasz
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Przepraszam, najwyraźniej pomyliłem Cię z kimś innym. GP, piwko i ten Ostaf na starcie to była kiepska kombinacja.
Jeszcze raz przepraszam.
Zaś w kwestii Warda i Holdera zgódźmy się że się nie zgadzamy.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.