Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen najlepszy w Malilli, Polacy bez półfinałów - Grand Prix Szwecji (relacja)

Zwycięstwem Nickiego Pedersena zakończyło się Grand Prix Szwecji, które rozegrano na torze w Malilli. Na podium stanęli również Tai Woffinden i Antonio Lindbaeck. Polacy nie awansowali do półfinałów.

przeczytaj cały artykuł

Artt

Jestem w stanie (nie jestem ale sie przyzwyczailem)zrozumiec to, ze kibice zuzla(jako jedyni)sa w stanie cieszyc sie jak ich rodak w zawodach rangi mistrzostw Swiata przegrywa ....ale polskiego komentatora ,ktory pastwi sie nad polskim zawodnikiem panie Olkowicz to zrozumiec w stanie nie jestem.....i nie przypominam sobie aby tak samo byl traktowany Hampel rok temu.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Ucz się Wojtek od Hockley'a, ucz.
Zobacz jak Twój ziomek po szalu komentuję, a jak Ty się podpalasz.
Lubisz te internetowe "kibolstwo" łobuzie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artt

No to wiem,przeciez napisalem, ze "kibice" zuzla w 90% sa bardzo..."specyficzni".Wiesz ....mysle, ze on sobie jakos z tym poradzi....i ja tez...:))))Jak puscicie mecz Tarnowowi to ja wam nie daruje...:)))

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Nie po częśći, ale po całości ... Owszem moze KK postąpił nie fair, ale to nie powód, aby jego linczować jak zabójce przeciez to Polak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Łysy mściciel

... Owszem moze KK postąpił nie fair, ale to nie powód, aby jego linczować jak zabójce

Puszczenie Zengoty,prowokowanie kibicow na motoArenie,wjechanie w Jagusia w 2007,kopanie Miedziaka.Mam dalej wymieniac?

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Co ty pieprzysz... to jest dokładnie to samo .
To tak jakbyś usprawiedliwiał kradzież bogatemu 100 zł i potępiał kradzież 100 zł biednemu

| Odpowiedz
blokuj
Łysy mściciel

Nie jest to samo,bo co najwyzej puszczajac mecz z Tarnowem zmienimy układ par w PO,ale druzyny beda te same.Ps.To tylko moje przypuszczenia ,a jak bedzie zobaczymy.Watpie,ze Gajes pojdzie na taki układ.Zreszta po wpadce Saszy lepiej teraz wygrac wszystkie 4 mecze i wygrac zasadnica.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Nie jestem z Leszna, ani Gorzowa, ale wyraziłem swoje zdanie. Tzw ''ustawka'' o czym piszą kibice z Torunia, ze wywaliła ich z PO to błąd, Przegrali PO w Gdansku, nawet przy dobrym wyniku z meczu Leszno-Gorzow i tak nie dostaliby sie do PO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Donio RSKŻ

Ostatni mecz jechaliśmy do zmiazdzonego już CKM-u .....zresztą to już historia, koniec tematu, Wojtka i tak nic nie przekona a Ja nie mam zamiaru kopać się z koniem :)

| Odpowiedz
blokuj
Łysy mściciel

Donio mózgu zapomniałeś?Przecież ja podkreślam za każdym razem,że i tak do Po byśmy nie awansowali.Ale to nie zmienia faktu,że kasprzak puścił Zengote.Sam fakt.Rozumiesz?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Łysy mściciel

Gdzie sie gubie?Od prawie roku piszę to samo.Sami sobie narobilismy problemow z PO,ale to nie zmienia faktu,ze kasprzak zachował sie skandalicznie.Amen.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Ja równiez nie chce kopać się z koniem, nie dam sobie jutro ręki uciąć, ze Toruń wygra u nas na lekko, gładko i przyjemnie, jak pisze większość

| Odpowiedz
blokuj
real_M

A to ze SF dwa biegi które pozbawiły Unibax PO.Spółdzielnia dobrze się spisała.

Para Stali prowadziła podwójnie od startu. Zengota przeszkodził w pierwszym łuku zakładającemu się Kennethowi Bjerre. Zengota jednak wziął się za odrabianie strat i wyprzedził podczas przedostatniego okrażenia Kasprzaka. Zengota wprowadził Leszno do fazy play-off!

ZG-Leszno 44-46 (Protas, Gandzia, Zengi i Bjerre(
Świetny start gości, którzy wyjechali na podwójne prowadzenie. Obaj zawodnicy SPAR Falubazu próbowali się z nimi uporać w pierwszym łuku, jednak bezskutecznie. Mocno napędzał się Łoktajew, ale leszczynianie kapitalnie się bronili.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.