Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen najlepszy w Malilli, Polacy bez półfinałów - Grand Prix Szwecji (relacja)

Zwycięstwem Nickiego Pedersena zakończyło się Grand Prix Szwecji, które rozegrano na torze w Malilli. Na podium stanęli również Tai Woffinden i Antonio Lindbaeck. Polacy nie awansowali do półfinałów.

przeczytaj cały artykuł

Kurski

Brawo Nikuś ! Można go nienawidzić ale dzisiaj jechał fair ;)
Antonio piękne zawody ! Predator super jeździł i jak na gospodarza zawodów 5/5 :) Ogólnie Nicki + Antonio jedni z moich ulubionych jeżeli nie najbardziej ulubionych żużlowców z zagranicy :) Tajski równo i solidnie, walka o majstra ciekawa się zapowiada oj ciekawa. Greg chyba już odpada chociaż wszystko możliwe. Szkoda Magica ale widać, że po ostatnim zwycięstwie nabrał pewności siebie i TOP8 jak najbardziej w zasięgu :) In minus oczywiście Kasprzak... Myślę, że powinniśmy mu dać spokój... W końcu to nasz rodak a tak wiele osób pluje na niego jadem... Nie tędy droga Panowie... To w końcu wciąż obecny wicemistrz świata więc tego tytułu nikt mu nie przydzielił jak na zasadzie awansu Grudziądza do E-Ligi... Myślę, że KK musi na spokojnie usiąść i zobaczyć co jest nie tak może przede wszystkim w kwestii mentalnej bo nie wierzę, że sprzętowo jest tak słabo... Po prostu jak dla mnie KK pozostał na laurach, nie poszedł do przodu a cofnął się o 10 kroków i tyle w temacie, myślę, że powinniśmy mu życzyć powodzenia bo w końcu reprezentuje nasz kraj w mistrzostwach świata. Drugie niemiłe zaskoczenie to Kildemand... Z Zieloną beż żadnej kolizji i już myślałem, że się "nauczył jeździć" a tu psikus i kolejne dwa upadki z niczego... Oj pajączek... żebyś zaraz nie miał ksywki "Pijany krecik na dwóch kółkach" bo jak ślepy czasami jeździsz :P
Fajna atmosfera na stadionie, dobrze, że te zawody doszły do skutku, Morskie Opowieści Olkowicza standardowo, Daria czarująca jak zwykle a Mirek i Rafał to chyba z Łoktajewem sobie popijali ostatnio bo coś niewyraźni :P Także zawody na plus i jutro kolejne emocje w E-Lidze. Spokojnej nocy dla wszystkich :) Dla Nickiego dedykacja:

A tutaj dla Olkowicza :D

SPokojnej nocy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.