Wątek dotyczący artykułu

Zagrożenie spotkania mimo korzystnych prognoz? Frątczak: Nie wiem, dlaczego mecz miał status zagrożonego

SPAR Falubaz Zielona Góra w niedzielę nie mógł dopasować się do własnego toru, czego konsekwencją była przegrana z Unią Tarnów 43:47. Od soboty mecz miał status zagrożonego.

przeczytaj cały artykuł

Bednarski

Nic tak nie cieszy jak staczajacy sie Dowhan, Fratczak i Falubaz, a brak PO przy najwiekszych wydatkach w lidze bo Falubaz wydal w tym roku wiecej na zespol niz Torun rok temu pozwala miec nadzieje, ze zadluzenie klubu bedzie tak duze, ze Dowhan wreszcie sie podda i zniknie z zuzla z takimi ludzmi jak Fratczak. Wczoraj wyzywal na Loktajeva w TV, a Loktajev przy Wardzie to mnich. Dowhan nie ma szacunku do zadnego zawodnika i kibicow. Dlatego tak mnie cieszy jego upkozenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Pogłaskać nie, ale gnoić też nie, tym bardziej,że na konto Falubazu , a przede wszystkim na Dowhana spadł obowiązek wychowawczy Saszy. Przecież jako smarkacz do Was trafił i smarkaczem jeszcze jest. Dowhan mu "ojcował" to niech się jak ojciec zachowa do końca. Ukarać owszem , ale nie wrzucać "z domu" na zbity pysk jak jakiegoś ultra przestępcę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
maku77

Sasza ma 21 lat. Jest dorosłą osobą i sam odpowiada za swoje wybryki. gdyby popełnił przestępstwo, odpowiadałby normalnie jak dorosły a nie jako dziecko. Więc czego oczekujesz? Nie dość, ze wie, ze jest zawodnikiem i obowiązują go bardziej rygorystyczne zasady życia codziennego, do tego wie, że sytuacja w klubie jest bardzo trudna, a mimo to zabalował.
Poza tym jeszcze nie wiadomo jaki będzie wynik tych badań, bo w styczniu tego roku międzynarodowe zasady zostały zmienione dla marihuany i limit jest 150ng/ml, a nie jak dotąd 15ng/ml. Wykryto u niego, ale jeszcze nie wiadomo jakie było stężenie. Oczywiście jak go uniewinnią, to zaraz będzie krzyk, że Falubaz robi przekręty :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
HDZapora

No jest osobą dorosłą i odpowiada sam. A oczekuję tylko normalności, czyli adekwatnej do czynu postawy klubu wobec Saszy, a przede wszystkim zachowania sie w stosunki do Loktajeva człowieka który tym klubem de facto rządzi choć żadnej w nim funkcji nie pełni. Ojcował mu to niech go jak ociec potraktuje. Swoją drogą dobrze sie ustawił , bo w razie czego mnie w klubie nie ma i za nic nie odpowiadam. Po odejściu Jankowskiego nie znalazł się frajer na stanowisko prezesa figuranta, bo ewentualni kandydaci dobrze wiedzieli czym to pachnie. Źle nie rzycze Falubazowi choć to wróg;))), ale swój i innego nowego nam nie trzeba, ale ( oby się nie sprawdziło) Senator Was jeszcze na dno pociągnie, bo to taki typ człowieka. Tak dba o wizerunek klubu i odpowiednie morale swoich zawodników,a zakontraktowanie Warda mu jakoś nie przeszkadzalo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
maku77

Potraktowanie było adekwatne. Sasza tym wybrykiem spowodował tak duży problem, że grozi nam nawet nie wejście do PO. Właśnie przez jego wybryk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
HDZapora

Szasza wam przegrał mecz z Tarnowem:D... bo ewentualnie ten jeden punk z Torunia by nie zaważył. Dowhan ma nowego pupilka to Sasza juz niepotrzebny można go jak szmatę wyrzucić....nie mylić z karą
p.s. to nie Sasza jest winny trudnej sytuacji finansowej klubu o której nie dawno wspominał Dowhan

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
moskal

To teraz zobacz jak zachował sie Toruń gdy zdyskwalifikowali Warda i też u nas nie jechał. Czy ktoś biegał po mediach i sie wyżywał ? Czy ktos organizował konferencje i publicznie linczował Darka ? Czaisz różnice ?

| Odpowiedz
blokuj
maku77

Popatrz na różnicę SYTUACJI. Czaisz różnicę? Zobacz w jakiej sytuacji jest Zielona Góra teraz a w jakiej był Toruń. Czaisz różnicę, czy tylko tak pleciesz, żeby pleść?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kerad1 ZG

a nie jak dotąd 15ng/ml

dotąd bynajmniej do niedawna było 30ng/ml ale ogólnie zgoda tyle że nikt go nie będzie bronił i nic kombinował przekraczając 150ng/ml dla każdego średnio będącego w temacie oczywistym jest iż jarał przed zawodami i lub popalał regularnie :( Szkoda Saszki bardzo go lubiłem ale przegiął pałę!!!ot i wsio !!

| Odpowiedz
blokuj
maku77

Nikt nie mówi o kombinowaniu. Na razie stwierdzono tylko, że miał, a ile to się okaże. Oczywiście, jeśli go uniewinnią to będzie krzyk na całą Polskę jakie to wałki robimy...

| Odpowiedz
blokuj
Kerad1 ZG

Zachować sie profesjonalni

A jakie było zachowanie Saszki ? Profesjonalne? wybacz ja tego nie kupuje i nie pisz mi nic o błędach młodości :))) Też byłem kiedyś młody ;))

| Odpowiedz
blokuj
Kerad1 ZG

""Warda było ,? """ Brać ??? o to chodzi ? Jasne że nie!!! Przez tego kangura odpuściłem sobie 2 ostatnie mecze i nie mam zamiaru na żadnym być z jego udziałem!!!! Raz już trawiłem podobny przypadek P.Świst ale jak wszyscy wiemy to był 100% Falubaz Warda nie mam zamiaru trawić Wyrachowany pacjent ot i wsio to moje zdanie!!!

| Odpowiedz
blokuj
Piter ZG

Uważasz że Jabłonski byłby mniejszym złem? Osobiście wcześniej nie trawiłem Davidssona,a teraz uważam że Jabol powinien co mecz jechać spokojnie 5 biegów tylko że w 1 lidze.Ward jest z musu! kontuzja Jarka i innych! Z Jabolem było pewne że nie ma szans na PO!

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Wczoraj wyzywal na Loktajeva w TV,

Słuchałam tego z zażenowaniem. Sasza nigdy nie był moim ulubieńcem przez wzgląd na jego cyrki z obywatelstwem, ale naprawdę zrobiło mi się chłopaka żal. Oczywiście zrobił straszna głupote, ale traktowany do tej pory jak syn i wychowanek Dowhana teraz został sam jak przysłowiowy palec. A wszystko chwile potem jak Robercik przyjął jak bohatera Warda, który wrócił właśnie z wakacji za alkoholowe wybryki. Jakże inne zachowanie KST i FZG w podobnych przypadkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
HDZapora

To pierwszy taki przypadek, kiedy klub, nie tyle nie stoi w obronie swojego zawodnika, a go wręcz poniża w nieprzyzwoity sposób. Wiadomo gówniarz zawinił, ale to Falubaz w zasadzie go wychował i występek Saszy jest porażką Falubazu. Porażką , którą powinni wziąć także na siebie, a nie udawać ,że to nie ich sprawa i gnoić człowieka jak najgorszego przestępcę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
BadAngel

Różowy to gad. Marzy mi się żeby zniknął z tego sportu na zawsze. Do niedzieli wpadka Łoktajeva była mu na rękę, nie musiałby się tłumaczyć czemu odstawia od składu pupila z ZG na rzecz nowego pupila z Australii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Steve Rondel

Wtedy nie było tak rozwiniętych mediów. Żużel w TV to był raz na kilka lat jak finał kontynentalny IMŚ rozgrywano akurat w Polsce.
Teraz ktoś krzywo pierdnie pod kevlarem i ogólnonarodowa debata gdzie się tylko da.

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Nie było tylko powszechnie dostępnego internetu. natomiast inne publikatory głównie papierowe o taki zdarzeniach równie chętnie pisały co teraz bez wzgledu jakiej dyscypliny sportu dotyczyły. Zresztą w 1992 roku, a nawet ciut wcześniej akurat "za sprawą" Zielonej (głównie Morawskiego) żużel już stawał się medialnym i był zauważalny w TV

| Odpowiedz
blokuj
Steve Rondel

Owszem, w gazetach pisano ale były to artykuły ogólne.
Nie było mody na felietony, wywiady i byle ćwok (np Dowhan) po prostu nie miał technicznej możliwości lansować swych przemyśleń.

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Tylko trochę trzeba poczekać. Może Łoktajew zrozumie i powie prawdę. Czy ta prawda, nie pogrążyła by działaczy Zielonej Góry. Wiadomo, że nie popalał tylko w czasie wakacji na Ukrainie.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Na tak syn jest bardziej postępowy. RÓŻOWY bawił się papierosami, Alex idzie o poziom wyżej zbiera zioło (nawet po "dwóch piwkach", nawet jak "jest głupi" - to cytat jego słów). Czyli z ojca na syna!

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Tylko oglądałem wczorajszy magazyn żużlowy. Widać, że redaktorka Daria KABAŁA, w programie wypowiadająca się z Dowhanem, na Ty, nie znała wypowiedzi przedstawiciela Komisji Antydopingowej. A także postali uczestnicy spotkania, nie potrafili powiedzieć o nieprawidłowości wersji obronnej Saszy.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Mówisz o tym, że niby Sasza miał palić w trakcie meczu? Ja poczekam na oficjalne info w tej sprawie. Nawet jeśli to prawda, to Różowy choć raz mógł powstrzymał się od medialnego show. Lepiej nie mówić nic, niż powiedzieć za dużo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
DanGW

Gdzieś wypowiadał się rynkowwski czy jakoś tak, ten od walki z dopingiem, ze Saszka miał takie stężenie, że musiał palić albo bezpośrednio przed meczem, albo jara dzień w dzień od dłużeszego czasu, dla mnie nie ma to znaczenia. Jest to środek zakazany, któego nie miał prawa mieć w organiźmie i kara musi być. Podejrzewam, że będzie na prawdę duża, ze dwa lata, ponieważ jest to narkotyk, a jest moda na walkę z narkotykami, wiec zapewne ukarają go dla przykładu, co w obec niskiej Kary Dudka będzie krzywdzące, ale cóż poradzisz.

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Tylko jest pewna różnica. Gdy "jarał" krótko przed meczem, lub w czasie meczu, nie odbyło się to bez wiedzy kolegów i działaczy. Tego tak łatwo ukryć się nie da.

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Powiem Ci prawdę. Nie znam się na tych "buchach". Opieram się tylko w tym temacie, co piszą inni. Nauka także od Ciebie, nie pójdzie w las.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.