Wątek dotyczący artykułu

SPAR Falubaz pod ścianą. Potrzebna wygrana na wyjeździe

Porażka z tarnowską Unią mocno skomplikowała sytuację SPAR Falubazu w tabeli Ekstraligi. - Wątpię, by zielonogórzanie wygrali któryś z meczów na wyjeździe - ocenia Jan Krzystyniak.

przeczytaj cały artykuł

Morawski

Teraz wszyscy skreslaja Falubaz z PO i pisza ze na swiecie jest sprawiedliwosc. A jak jednak awansujemy to zaraz bedzie pisanie o podkladaniu sie i przekretach. Ja jak narazie widze ze Falubaz jest na 3 miejscu i ma awans do PO a to chyba Torun z Tarnowem musza walczyc o awans. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Ja jak narazie widze ze Falubaz jest na 3 miejscu i ma awans do PO a to chyba Torun z Tarnowem musza walczyc o awans.

Dobrze się czujesz?Odejmij Wam pkt za Sasze i dodaj nam.Poza tym zaraz macie 3 wyjazdy,gdzie na 99% 3 razy przegracie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Morawski

Ja jeszcze żadnej decyzji o odjęciu ptk nie widziałem. Poza tym skąd stwierdzenie że przegramy trzy mecze na wyjezdzie ? Mało chłopcze jeszcze chyba w sporcie widziałeś. Spytaj taty może opowie tobie o rzeczach niesamowitych które dzieją się w świecie sportu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ja jeszcze żadnej decyzji o odjęciu ptk nie widziałem

To jest tylko formalność chłopcze.No to dajesz gdzie wygracie.W Tarnowie bez Protasa i Dudka jeszcze?A moze w Gorzowie?

| Odpowiedz
blokuj
mlokos

Chyba predzej nalezy upatrywac szansy w Gorzowie niz gdziekolwiek indziej. ALe szczerze mowiac wygrana tam to bedzie raczej w kategorii cudu nad Warta ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Stirlitz

I dlatego serdecznie was zapraszamy na Jancarza :) może być fajny mecz , jak oczywiście Fratczak nie wywinie jakiegoś numeru

| Odpowiedz
blokuj
Silix

Macie tam tylko jednego zawodnika czyli Walaska nie wiadomo jaka bedzie forma Dudka po powrocie,szanse macie bardzo marne

| Odpowiedz
blokuj
Morawski

W Tarnowie będzie ciężko ze względu na to że Falubaz w Tarnowie nigdy nie brylował. Ale oczywiście nie skreślam szans. Co do meczu w Gorzowie i Lesznie to jest duża szansa na zdobycie dwóch ptk. A tak dla formalności to liderem teraz stanie się AJ. Możesz się śmiac ale wspomnisz moje słowa że AJ poprowadzi Falubaz do PO.

| Odpowiedz
blokuj
Morawski

Słaby gorzów w tym sezonie zrobił wczoraj tam 42 ptk bez znaczącego lidera. To dlaczego Falubaz miałby tam nie zrobic 46ptk ? Ja wiem że masz jakies kompleksy na tle Falubazu jak wiekszosc ludzi tutaj, ale na kazdy mecz trzeba patrzec obiektywnie i nie skreslac zadnej druzyny. Ale moze jak troche jeszcze podrosniesz i dojrzejesz w swiecie sportu to zrozumiesz to.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Słaby gorzów w tym sezonie zrobił wczoraj tam 42 ptk bez znaczącego lidera. To dlaczego Falubaz miałby tam nie zrobic 46ptk

Gorzów lubi tor w Lesznie i to bardzo.Poza tym takie argumenty na mnie nie działają.Kibice Gorzowa pisali tak przed meczem z nami na motoArenie."Słaby i zdziesiątkowany Falubaz zrobił 43,to my spokojnie zrobimy 50 i zgarniemy bonus".Skończyło się na 56-33 dla Apatora.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ja wiem że masz jakies kompleksy na tle Falubazu jak wiekszosc ludzi tutaj, ale na kazdy mecz trzeba patrzec obiektywnie i nie skreslac zadnej druzyny

To nie chodzi o kompleksy.Właśnie,że patrzę obiektywnie w tym przypadku.Nie widzę Was w żadnym z tych 3 spotkań.

| Odpowiedz
blokuj
Morawski

Ja z kolei widzę szanse. Aj, Walasek i Ward moga zlapac formę (mimo iz nie jestem zadowolony z zatrudnienia tego trzeciego), kto wie w jakiej formie wroci Dudek. Moze okazac sie czarnym koniem. Dodatkowo moze uda sie poskladac Protasa. Jest duzo gdybania i wiele niewadomych ale patrzac na doswiadczenia i umiejetnosci wyzej wymienionych zawodnikow nie skreslalbym Falubazu kompletnie z szans o awans do PO. Takze poczekamy zobaczymy. Ja osobiscie uwazam ze ptk mozemy szukac w Gorzowie lub Lesznie. W Tarnowie bedzie bardzo ciezko.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Słaby Gorzów to ciągle drużyna ze sporym potencjałem . Zagar ,Zmarzlik ,Iversen , Kasprzak który coraz częściej ma przebłyski dobrej jazdy (mówimy o lidze ) i Gapiński we wczorajszej formie .To jest naprawdę spory potencjał w dodatku oni mają coś do udowodnienia . Wy jesteście drużyną która niema "spokojnego zaplecza" , zawodnicy są delikatnie mówiąc krótko poróżnieni Macie bardzo trudny okres i do tego wszystkiego presja kibiców ,presja kierownictwa i coś , co na pewno morale drużyny nie zbudowało . To sposób rozstania z Loktajevem . Jesteście na bardzo trudnym zakręcie. Dowhan jest nie lubiany przez innych prezesów a to oznacza że nikt wam nie pomoże. Sorry panowie , ja nie cierpię Dowhana ale wielu kibiców z ZG bardzo szanuję i nie chcę ich obrażać ale tak to wygląda .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
sibi-gw

To jesteś dzielny. Sam widzisz co stało się z Twoimi "bracmi". Wczoraj jeszcze było ich tu pełno a teraz prawie nikogo. Chyba oglądaja jeszcze powtórki i myślą, ze się wynik moze zmieni...))

| Odpowiedz
blokuj
Silix

ZG ma 3 pkt na GKMie i chyba nic wiecej nei zdobędzie a tak ogolnie to słyszałem tutaj na forum głosy,ze w ccentrali myśla nad walkowerem w tym feralnym meczu gdzie kibole wbiegli na tor w czasie wyscigu,a w każdej plotce jest ziarenko prawdy :)

| Odpowiedz
blokuj
Silix

Usłyszałem to juz od kilku osob tutaj na forum i nie były to jakies trole tylko normalni userzy,ale nie mam pojecia czy to plotki czy ktos serio coś wie.

| Odpowiedz
blokuj
Silix

Hmm jesli by im odjac bonusa z torunia i nalozyc walkowera to maja 10 pkt czyli tyle ile GKM jesli wygra z Toruniem :D Watpie jednak by taka kara została nałozona,choć też w to powątpiewałem po finale 2 lata temu i byłem mocno zaskoczony.

| Odpowiedz
blokuj
VoodooVince

Walkower w meczu z kibicami na torze nie wchodzi w grę.
1. nie ma podstaw regulaminowych.
2. Anulowanie wyniku meczu np po 3 tygodniach byłoby tak niepoważne, że ośmieszyłoby ligę... a jak wiadomo, ostatnimi czasy EE zamiata wszystkie skandale pod dywan byleby wizerunek nie ucierpiał.
.
A , byłbym zapomniał: Fajfer jest dla mnie bohaterem kolejki. Młody chłopak, a ma największe jaja z tych wszystkich rowerzystów w polskiej lidze i powiedział do kamery otwarcie co sądzi o sędziowaniu.
Hampele, Golloby, Kołodzieje, Protasy potrafią jedynie powiedzieć " widocznie sędzia miał rację i nie ma sensu tego komentować"... bo kary się boją.
Brawo Fajfer.

| Odpowiedz
blokuj
Silix

Ale piknik,Loktaew,Kibice na torze to troche za duzo i moze skonczy sie cierpliwosc krawaciarzy.Tak czy siak jesli nie będzie PO to w Zielonej będzie tragicznie,ich jedyna szansa było DMP a teraz sa w upie.Dowhan mowil niby ze zasypie dziure w budżecie ale ja z doświadczenia nie wierze w slowa tych prezesików.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Tak czy siak jesli nie będzie PO to w Zielonej będzie tragicznie,ich jedyna szansa było DMP a teraz sa w upie.Dowhan mowil niby ze zasypie dziure w budżecie

Dokładnie.Mają przechlapane.Dowhan mówił,że pomoże w takim przypadku,ale skład będzie dużo gorszy w przyszłym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Łukaszek z Falubazu

Żadna ujma dla mnie mogę chodzić nawet na walkę o utrzymanie. Co nam grozi skład Pepe, Walas, Hampel (finansowany przez Krono), Dudek (jeśli zostanie a nie wyobrażam sobie inaczej), ktoś (odejście Jonssona wydaje się zwykłą oczywistością nawet przy strefie medalowej), Pieszczek, Zgardziński (względnie ktoś inny ze szkółki).

| Odpowiedz
blokuj
Łukaszek z Falubazu

Już jest informacja że Spar zostaje w nazwie klubu umowa z Krono będzie przedłużona ze Stelmetem obowiązuje jeszcze na następny sezon jedynym sponsorem, który odchodzi jest Cinkciarz.pl, który wszedł w koszykówkę jako trzeci sponsor startegiczny.

| Odpowiedz
blokuj
M.C

Niestety też słyszałem o walkowerze za ten wybryk,wcale by mnie to nie ucieszyło,wszak byłoby gadanie,że Sparta wchodzi do PO dzieki centrali.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.