Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Walasek: Nie możemy się poddać i czekać do sierpnia na koniec sezonu

Zwycięstwo z Unią Tarnów praktycznie zapewniłoby SPAR Falubazowi awans do play-off. Zielonogórzanie w niedzielę przegrali jednak spotkanie z Jaskółkami.

przeczytaj cały artykuł

sibi-gw

To, że dzięki Stali odpoczniecie od żużla to tylko tyle? A tak po za tym Stal ma już w tym sezonie trzy medale kazdego koloru. A na co stać w takim razie Falubaz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KAPTAIN MORGAN

Na nic ich nie stać,sorry zapomniałem zrobią następną burdę tylko tym razem po derbach przed własnym ratuszem będzie zbiorowe samobójstwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vivi86

Może tak być kolego, tylko wy możecie rozpocząć wakacje w Nice 1 lidze.
Ze szczytu na dno tak to potrafi tylko Stal Gorzów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
stanley Gw

Tylko do końca sezonu trochę pozostało. A trochę kar Was jeszcze czeka. Bez medalu sponsorzy się wycofają. A już zawodnicy przestają jechać, ze względu na zaległości finansowe. Czy bankructwo nie grożniejsze, od jazdy w pierwszej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
stanley Gw

W Gorzowie na ten sezon nikt nie zakładał zdobywania medali. A pamiętam wypowiedzi Dowhana. Klub musi walczyć o bardzo wysokie cele, bo takie takie są umowy na sponsoring z sponsorami.Zostało podjęte ryzyko, które nie zostało spełnione. Więc oby nie bankructwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
DanGW

Zmora na fecie z okazji mistrzostwa w zeszłym roku powiedział, że nie obiecuje medali, a tym bardziej mistrzostwa, ale obiecuje drużynę, która powalczy o PO, a później się zobaczy, co i jak wyjdzie. A co do Dowhana, to kilkukrotnie podkreślał, ze jadą o złoto, bo umowy sponsorskie sa tak,a nie inaczej podpisane, ze muszą jechać o złoto. Gwoli ścisłości oczywiście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
waldzior

Dowhan jest z PO. Więcej chyba nie muszę pisać. To był sarkazm. A fakty są takie że na papierze Falubaz naprawdę był mocny. Niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć kontuzji i młodzieńczych wyskoków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
stanley Gw

To sprawdż wypowiedzi działaczy gorzowskich przed sezonem.Wynikało z nich, że Gorzów w tym sezonie, nie zakłada walki o medale. Tylko trzeba potrafić czytać.

| Odpowiedz
blokuj
Piter ZG

Mistzowskiego składu sie nie zmienia,takie były teksty bolka i reszty! Która drużyna zadawala sie złotkiem raz na 30lat? według ciebie Gorzów na początku sezonu założyl ze bedzie walczyć o utrzymanie? ściema!!!

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Pokaż mi, że napisałem iż były założenia walki o utrzymanie. To napisałeś tylko Ty. Napisałem, ze nie zakładano walki o medale. Dlatego nie wzmacniano składu drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Piter ZG

NIE! Po zdobyciu złotka były teksty że mistrzoskiego składu sie nie zmienia,a jezeli nie walka o medale,to o co? o bezpieczne miejsce 6?

| Odpowiedz
blokuj
vivi86

Nie wierze w to ze ludzi którzy wyłożyli kasę na "KK"i spółkę
nie ruszy to że nie ma medalu a tym bardziej "PO"
Ale OK.
wszystko okaże się na początku nowego sezonu.

| Odpowiedz
blokuj
przecinak

zrzucimy sie ; ) a tak na powaznie u nas bryndza wiadomo dlaczego ... ale wy ? dmp 2014 z wicemistrzm swiata i najlepszym juniorem w polsce + zagar i iversen zawodnicy z gp i z doswiadczonymi zawodnikami z 2 linii ... pojechaliscie bez kontuzji sezon pelen dynamitu . widzisz nas ...chyba zniszczyl.... pech.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bzyk

słuchaj, po batach w gorzowie się nie wycofali a teraz mają się wycofać ? my przegraliśmy sezon przez kontuzje a zanosi że i tak będziemy wyżej od stali w tabeli za to wy ani jednego POWTARZAM ANI JEDNEGO meczu nie jechaliście osłabieni choćby nawet juniorem także zobacz jak stal jest słaba w tym sezonie a falubaz jakby jechał w pełnym składzie to miałeś przykład że we wrocławiu wygrali i w rzeszowie zremisowali a z hampelem by wygrali a gdzie do tego dudek ? przez kontuzje nie będzie medalu i z tym się trzeba pogodzić a u was przez co nie badzie medalu ? przez DJ KACZEGO BO się zajął przemysłem muzycznym buhahhahhahahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
stanley Gw

Bzyku, tylko ja po pierwszych przegranych meczach, na własnym torze, z Toruniem i Lesznem pisałem o braku play offów, dla gorzowskiej Stali. Wiadomo, było że tych straconych punktów, nadgonić się nie da. Nikt nie ukrywa o bardzo słabej formie, części zawodników gorzowskiej drużyny.

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

ale to nie wina zawodników tylko zawodnika MOWA TU O KK. w tamtym sezonie zdobył wam złoto a w tym sezonie załatwił wam brak medalu i taka prawda.ja się znam na żużlu może troszkę może więcej niż trochę i widzę co się z nim dzieje. zobacz GP w daugapils ,w tamtym sezonie wygrał a w tym same zera .te zera nie są złe tylko jak wymęczone .KK wychodzi dobrze ze startu i zaraz w wejściu w luk zamyka gaz jak junior ze szkółki. niestety to nie sprzęt to głowa i nie wiadomo czy on się pozbiera jeszcze

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Na temat Krzysia i jego jazdy, to dużo pisałem. Tak duża jego w tym wina. Tylko na początku sezonu jechali tak prawie wszyscy. Tylko Bartek bronił honoru.

| Odpowiedz
blokuj
guy martin

glowa glowa w dodatku najwieksza zadyme w niej robi paniusia po prywatnej szkole o dosc kiepskiej opini . Placisz zdajesz . Paniusia ktora ma lat okolo 30 i zaczyna pracowac z zuzlowcami . Bo jej tatus i byly facet sa blisko speedwaya . Jezeli chodzi o mnie to wzbudza to moje przerazenie .

| Odpowiedz
blokuj
Łukaszek z Falubazu

A czemu przegraliśmy sezon?? Wież mi lub nie ale do PO wejdziemy z trzeciej pozycji. W tym sezonie derby będą wyjątkowe i one zaważą o wszystkim jak Falubaz przegra to koniec jak Falubaz wygra to Stal spada z ligi. My już nic nie musimy skończy się sezon w sierpniu wszyscy zrozumieją reszta jest kwestią walki i serca.

| Odpowiedz
blokuj
DMP 2014

Co mu się dziwisz.Gościu wypił żubra i sracił panowanie nad klawiaturą.Teraz pisze jakieś bzdury,których nikt( a nawet on sam) nie rozumie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Netto

Podobno wiara czyni cuda ..zobaczymy !? Bo jak na razie to ja widzę coraz lepiej jadącą SG w Lesznie gdyby Chomski był lepszym taktykiem mogła być niespodzianka . Natomiast u siebie Gorzów już się odnalazł i nie sadzę by tam ktoś wygrał . Natomiast wygrana Falubazu w Lesznie ? Leszno już rundę zasadniczą pozamiatało i będzie jechało na spokojnie a Falubaz , pod ogromną presją ,obciążony: kontuzjami ,karami ,wykluczeniami ,brakiem kasy i kibicami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
stanley Gw

Czy nie zauważyłeś, że niektórzy zawodnicy Waszej drużyny przestają jechać. Np Ward pierwszy mecz śmigał. W Rzeszowie średnio. Z Tarnowem w siedmiu biegach siedem punktów. Jazda zależna od otrzymywanej wypłaty. Gdy nie ma pieniędzy, to i zawodnicy, nie pojadą.

| Odpowiedz
blokuj
vivi86

To nie jest do końca tak z tą kasą.
Coś w tym jest ale to nie tak.
Bo oznaczało by to że "stal" niema ani "złotówki"

| Odpowiedz
blokuj
sibi-gw

Zupełnie niedawno Zmora wypowiadał się o finansach Stali. Wpisz sobie tak na biegu w google i bedziesz wszystko wiedział. Warto!

| Odpowiedz
blokuj
Maverick RSKŻ

Myślę jednak, że TAK. Nie macie już kogo zatrudnić. Pepe pauza 3 tygodnie, Walaska więcej nie ma jak jest. Szwed kaleczy jak KK, Saszka sam się wyautował, Duzers pod formą.....No wybacz, ale kim? Nawet jak Darcy pojedzie perfect?

| Odpowiedz
blokuj
vivi86

Mam nadzieje że ci którzy zostali zaskoczą jak "Puk" parę lat wstecz u nas w PO na 1 mecz wyjazdowy i damy radę.
Ale jest to po prostu optymistyczne myślenie kibica. :))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.