Wątek dotyczący artykułu

Żużlowcy KMŻ Motoru zostaną ukarani

W niedzielę KMŻ Motor nadspodziewanie wysoko przegrał w Pile z miejscowa Polonią 31:59. - Część zawodników zostanie ukaranych za katastrofalny występ - zdradził Jerzy Głogowski.

przeczytaj cały artykuł

manak

Pytanko do Trenera i Prezesa klubu - czy zawodnicy otrzymali od początku sezonu należne wynagrodzenie ? Karanie jest modne w naszym kraju pod koniec sezonu, gdy już nie ma imprez i obiecanki się skończyły -czas zapłaty Nastał. Mecz w Pile nie miał wielkiego znaczenia, gdyż było widomym dla wszystkich za wyjątkiem trenera Motoru że w półfinale spotkają się Gdańsk z Krosnem i Piła z Lublinem. Publiczne podniecanie się i straszenie zawodników karami świadczy tylko o tym że w Lublinie zarządzają klubem chłopcy w krótkich spodenkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

Takie rzeczy to tylko w Lublinie.... Dostaną karę ,żeby spłacić zawodników. Taka magia koziego grodu haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luisso

Nikt żadnej kary nie dostanie jedyny który może dostać karę to Głogowski za gadanie głupot.Karać to sobie może swoją STARĄ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
hmm

a jakby ktoś wywiesił ci przed domem (blokiem ) ,że twój stary to świnia bo cie zrobił to byś się cieszył ? W tym przypadku co napisałem to prawda.. a w Krakowie na tej ścierce nie dość,że publiczna obraza, to jeszcze pomówienie.. sprawa nadaje się do prokuratury i tyle! niech klub beknie za to i tyle w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
F. Off

Zobacz ostatnie kilka dni na koncie tej ostr. wszy, do kazdego wali chamskie teksty o rodzinie.Fakt,napisalem ostre posty na Ostrovie ale nigdy nie obrazam nikomu rodziny! Za to przynajmniej ode mnie ma skuty r.j!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
hmm

i co (.....)poczułeś się urażony? To zgłoś naruszenie! Tak właśnie (.....) robicie. Za grosz honoru internetowe (.....). Płaczecie bo ktoś was obraził ,chociaż nikt nie wie kim jesteście, ale lecicie na skargę bo ktoś coś złego napisał na was albo na wasza rodzinę. TAAAAAAAAAAAAKI płacz (panie moderatorze a on tak napisał na mnie) haha W Krakowie wystawili wizerunek czyjegoś ojca,żony, syna, kogoś z rodziny i publicznie go obrazili a wy się cieszycie! Jesteście (.....) każdy jeden powinien wyłapać po plaskaczu to byście się tabletowe dzieci nauczyły pokory. Ale to wynik waszego bezstresowego wychowania i ogłupienia przez komputery.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Ty jesteś spokrewniony z Wodniczakiem? "Moralność" w sumie macie taką samą. A i jak mówicie to brzydko pachnie. Zgadzałoby się. Oni obrażają Wodniczaka bo go znają. Pamiętają jak ich potraktował nie wpuszczając na stadion i gasząc światło by mecz powtórzono. Należało mu się. Ty natomiast internetowy (....) hehehe żałosne nawiasiki... obrażasz kogoś mimo, że nic o nim nie wiesz. Widzisz, znowu ci się poplątało i znowu zrobiłeś z siebie pośmiewisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
bartollo

Ty byś udawał, że deszcz pada jak na ciebie plują. To dokładnie jak Wodniczak po zgaszeniu światła, gdy cała Polska się z was śmiała. Jednak jesteś od niego.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Przypadek nieuleczalny. Jak poszukasz na youtubie to zobaczysz, że w Ostrowie pełno takich. Niestety to wina niewydolnej służby zdrowia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
F. Off

Ciagle masz na koncie chamskie teksty w strone mojej rodziny z niedzieli.Nikt Nic nie usunal,chyba ze sam to zrobiles/zrobisz za chwile.Obrazaj mnie,moj klub ale od bliskich wara bo cie znajde i wykastruje.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
hmm

i właśnie tym się (.....) różnimy! ja w przeciwieństwie do ciebie nie zgłaszam naruszeń, a ty po prostu nie masz jaj! Ale nie tylko ty, takich jak ty internetowych (.....) jest tu pełno.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Widzę, że twój stan się pogorszył. Spisek, konspiracja! Myślisz, że całymi dniami przesiaduję tutaj, żeby czekać na twoje posty i je zgłaszać? Już ci pisałem kiedyś, że widocznie admina w oczy twój rynsztok kole. Pod ostrowską bramą tylko przejdzie. Do wiadomości twojej chorej główki - nic nie zgłaszałem. Po co, jak mogę cię zgasić jak zapałkę na wietrze? PS. Chodziło o usunięcie przez ciebie twojego postu. Ale znowu zwoje ci się poprzestawiały i opowiadasz jakieś brednie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
bartollo

Widzisz jaki jesteś ograniczony. Sam napisałeś, że KTOŚ musiał zgłosić. Mógł to zrobić każdy. Ktoś widocznie lubi jak się ciskasz po usuniętych komentarzach. Założę się, że SF mają też filtry, które kasują komentarze z określonymi przez adminów wyrazami. Tak robią na szanujących się portalach. Ale że do mózgu masz za daleko to na to nie wpadłeś. Usunąłeś komentarz z serwisu, który napisałeś miesiąc wcześniej. Chciałeś pozbyć się dowodów. Screen nie ma tu znaczenia. Rozumiesz?! Samo usunięcie komentarza jest dowodem jak jesteś płytką i niesłowną istotą. Bo ciężko napisać człowiek w twoim wypadku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hmm

Haha... Filtr to ty masz na mozgu. Czyli ktos zglosil nie ty... Ale kto to wie? Ale jak pradu nie bylo to Wodniczak tak? Yhy... Otoz zeby usuneli komentarz musi byc zgloszony tak glosi swiete prawo moderatorow! A co do zrzutu.. Pisales wszedzie ,wklejales,ze masz dowod ,ze przyklepalem zaklad.. I tak bylo przyklepalem.. Ale ty zmieniles zasady na ktore ja sie zgodzilem , jak ty przyjmiesz moje... twojej akceptacji nie bylo. ty jednak upierales sie,ze masz dowod.. Wkejales a tam twojej akceptacji nie bylo... I tyle magiku

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Są filtry. Wpisz kilka wulgarnych słów to zobaczysz. Widać nie masz pojęcia nie tylko o logice, morlaności czy żużlu, ale też o internecie. Właściwie to o niczym nie masz pojęcia, za daleko masz do łba. PS. Dwa lata klepałeś o Kudriaszowie, że wywrócił się specjalnie. Byłeś na meczu? Masz dowody, że nie wpadł w dziurę? Widzisz, szczekasz jak wiatr ci zawieje. Szkoda klawiatury na ciebie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
hmm

Od:
administracja@sportowefakty.pl

"Tak, tylko komentarze, które zostaną zgłoszone, mogą być zmoderowane.
Tak to działa na SF i na wszystkich innych portalach. Nie ma fizycznej
możliwości, by przeczytać i sprawdzić tysiące komentarzy. Pana
komentarz został przez kogoś zgłoszony i my się z tym zgłoszeniem
zgodziliśmy, dlatego został usunięty. "

Tak to właśnie działa ale ty wiesz swoje. Jak widać usunięte w tym wątku są tylko moje komentarze a wasze zostały bo nikt nie zgłosił. To właśnie ta różnica. Tylko( ......)tak postępują,że sami obrażają a zgłaszają naruszenia innych.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.