Wątek dotyczący artykułu

Damian Gapiński: 9995 poszkodowanych

Komisja Orzekająca Speedway Ekstraligi ukarała SPAR Falubaz Zielona Góra za incydent z kibicami podczas meczu z Betard Spartą Wrocław.

przeczytaj cały artykuł

fancio34

Powiem tak wasz toruń bardzo ale to bardzo podsycał tego dudka którego teraz ty chcesz karać na dożywocie u siebie w klubie to dzis mógłbyć wasz zawodnik i co byś mówił ? jestem bardzo ciekaw ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Nie gadaj bzdur.Ja życzę Patrykowi wszystkiego najlepszego,nie jest dla mnie żadnym ćpunem czy coś.Ale nie może być tak,że z kibiców robi się idiotów i wymyśla jakieś pikniki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

Kwestia pikniku to pewnie jakaś luka prawna by jakos z tego wybrnąć bo chłopak by sobie złamał kariere . Oficjalnie można było coś takiego zorganizować i pewnie to był ten luk . Skoro zyczysz mu dobrze to chyba rozumiesz sprawę więc po co o niej wspominasz?

| Odpowiedz
blokuj
fancio34

No widzisz i używasz słów obraziliwych które mogą uderzyć w bardzo wielu . Czy jest pijakiem ? chyba nie ? pewnie będą go badać teraz co start takze śpij spokojnie będzie trzeżwy .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.