Wątek dotyczący artykułu

Stephane Antiga podał skład kadry narodowej na zgrupowanie w Arłamowie

Stephane Antiga podał skład kadry narodowej na zgrupowanie w Arłamowie, które rozpocznie się w niedzielę wieczorem i potrwa do 9 sierpnia.

przeczytaj cały artykuł

Kuba_Kowalski

No i nie ma Jarosza. Nie twierdze, że Kuba byłby nagle zbawicielem tej reprezentacji, uważam jednak, iż on po prostu niezłymi bądź dobrymi wystepami w fazie grupowej LŚ zasłużył choćby na szanse rywalizacji na wyjazd na Puchar Świata. Rok-dwa temu myślałem, że Konarski będzie przyszłością naszej kadry na ataku, teraz niestety juz tak nie myślę. Aktualnie Konar nie prezetuje poziomu uprawniającego go do bycia w tej kadrze. Nie wyróznia się niczym. Ma nieregularną zagrywkę, którą w większości psuje, przeważnie uderza przed siebie w ataku, nie ma dużego zasięgu, co łączy się z nie najlepszymi warunkami fizycznymi. Nie mam pojęcia dlaczego Antiga foruje go w kadrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
złośnica

Czyli Ciebie też nie przekonuje gadka trenera o tym, jakim to wsparciem w bloku jest Konarski?? nieobecność Jarosza jest skandalem. Kolejnym nieporozumieniem jest ekipa środkowych, jak dla mnie Bieniek i Grzyb daliby radę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.