Wątek dotyczący artykułu

Stephane Antiga podał skład kadry narodowej na zgrupowanie w Arłamowie

Stephane Antiga podał skład kadry narodowej na zgrupowanie w Arłamowie, które rozpocznie się w niedzielę wieczorem i potrwa do 9 sierpnia.

przeczytaj cały artykuł

dujszebajew

Może nie ma to wpływu na pierwszą szóstkę, która raczej wiadomo jak będzie wyglądać(odpukać kontuzje),ale pozostałe niektóre powołania są trochę dziwne..Nie chce mówić, że nietrafione, bo to się okaże, ale po prostu nie widzę trochę konsekwencji w niektórych wyborach..Najpierw na LŚ wozi się Bednorza a teraz nagle Włodarczyk jest, który nawet na IE nie był..nie oglądałem zbytnio LE ale chyba raczej nie złapał nagle Włodi jakiejś niebotycznej formy..z tego co widziałem jeden mecz to grał jak zwykle czyli niezły atak i słabe przyjęcie czyli nic nowego..po drugie na środku Wrona nie zagrał ani jednego dobrego meczu a szans miał sporo..Myślę że Wojtek Grzyb nie zagrałby gorzej na siatce a przynajmniej zagrywkę ma lepszą..ale i tak kluczowym wyborem jest drugi atakujący..już wiele napisano tu porównań Jarosz/Konarski także nie będę się powtarzał, ale nadal uważam że jeśli w ogóle jakaś sensowna alternatywa dla Kurka to według mnie jest to Jarosz..no ale może Kurek wytrzyma cały turniej i nie trzeba będzie w ogóle się nad tym zastanawiać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.