Wątek dotyczący artykułu

Jechaliśmy na stracenie, a wygraliśmy - rozmowa z Pawłem Baranem, trenerem Unii Tarnów

Niewielu wierzyło w zwycięstwo Unii Tarnów ze SPAR Falubazem Zielona Góra. Wiarę w swoją drużynę zachowywał jednak trener Paweł Baran, a zawodnicy odpłacili mu się dobrą postawą na torze.

przeczytaj cały artykuł

suszymy zabki Panowie

A ja zycze z calego serca Tarnowiakom, zeby weszli do P.O. (hmm... kosztem myszogrodu?) i skopali dupsko bykom w polfinale!
Final Apator Torun - Unia Tarnow! Kuzyn mnie odwiedzi, i ja jego tez :) Kibicowac bedziemy swoim, a po meczu i przy piwkach z pelnym entuzjazmem skomentujemy kazdy bieg :)
Takze, chlopaki trzymac gaz i widzimy sie w finale !
cholera, w toronto zamkneli "Kraine Piwa" na Nowym Rynku, wie ktos, gdzie jest podobny (wzgledem wyboru bronxa) bar?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rivendel

Krainę piwa przenieśli w inne miejsce. Jestem z Tarnowa i wiem a Ty nie wiesz? Też bym chciał finał Tarnów Toruń. Spotkalibyśmy się z kumplem dwa razy. Raz w Tarnowie i raz w Toruniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.