Dyskusja

Lech Poznań FC Basel

Lech Poznań - FC Basel
29 lipca 2015, 20:45

1 : 3
Relacja

Nieznani-Sprawcy

Ty napinacz dlaczego na meczu nie jesteś???
Przy wakacjach wystrzelałeś się z kieszonkowego na lizaki fanatyku??? Tylko szalik popraw przed monitorem :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
szakaluch

No myślałem, że wszyscy kibice Falubazu kibicują Legii, a do tego nick "nieznany sprawca" to sobie wydedukowałem, że to ten, którego nie złapali ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Szaki.......bo pogrożę ci......wiem, że delikatnie, ale złośliwy chcesz być!!
W Zielonej Górze są tacy super kibice jak ja......nie zapominaj;P

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Co prawda nie interesuję się basketem, ale ostatnio czytałem ciekawy artykuł dotyczący Sportu w lubuskim, o dziwo 72% osób opowiada się za basketem, niż za żużlem

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Basketem za dzieciaka kiedyś interesowałem się. Kibicując zażarcie Śląskowi Wrocław. Czasy Wójcika, Zielińskiego, Miglinieksa, Mcnaull jak walczyli z Mazowszanką Pruszków. Wspaniały basket tamtych czasów. Nie wiem czy pamiętasz takiego zawodnika jak Tyrice Walker moj ulubiony zawodnik. Jeszcze Bobry Bytom grali dobry basket

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.