Wątek dotyczący artykułu

Stephane Antiga podał skład kadry narodowej na zgrupowanie w Arłamowie

Stephane Antiga podał skład kadry narodowej na zgrupowanie w Arłamowie, które rozpocznie się w niedzielę wieczorem i potrwa do 9 sierpnia.

przeczytaj cały artykuł

panda25

No tak, zupełnie zapomniałem o literce "G" :-)
A kto wie, czy nie postraszy "lewusów" w konkurencji na atakującego? :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Zgodnie z kluczem byłoby na "M" :-)
Kiedyś Marcel zaistniał i były nadzieje, teraz nawet nie wiem, jak gra... I gdzie...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Silix

Gral w CUprum dobry sezon do czasu kontuzji,wtedy zaczal grac Romac a teraz poszedł do Skry na wieczną ławke :(

| Odpowiedz
blokuj
MWflower

"M" to moja,poza Bartkiem Nerojem, największa porażka w ocenie przyszłego przebiegu kariery i wzrostu umiejętności.Kilka lat temu uważałam,że to będą tuzy w naszej kadrze.Nigdy,ani wcześniej ani później tak bardzo się nie pomyliłam.U Marcela może trochę zaważyły kontuzje,ale Bartka do dziś nie mogę przeżyć.

| Odpowiedz
blokuj
Desty

Zycze Grzesiowi tego zeby jeszcze pokazal ze stac go na podstawowego badz w najgorszym wypadku drugiego atakujacego w kadrze chocby przez to przez co musial przejsc. Oby w Zaksie wychodzil w 6, moze nie na poczatku ale z czasem wroci ten rasowy mlot !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.