Wątek dotyczący posta na blogu

Włókniarz 2016?

M E D A L

Witam Ziomów. Pragnę zwrócić uwagę na pytanie Pana Michała przesłane za pośrednictwem innego portalu. Tam jest mało komentarzy więc może tutaj trafniej wyrazimy swoje sugestie. Pan Michał prosi o wyrażenie opinii jakiego Włókniarza się spodziewamy w sezonie 2016. Takiego ze swoimi perełkami które mogą (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80 - RSKZ

Dziękuję za zaproszenie :)
Osobiście nie wyobrażam sobie żeby miało nie być reaktywacji, ale nie wiem jak sprawy finansowe i jak do nich podejdzie komisja licencjacka, jednak Wrocław już raczej jest w PO i pewnie tam prezes dostanie najlepszą odpowiedź na pytanie, jak mocno Częstochowa pragnie żużlu na najwyższym poziomie. Ja planuję się wybrać, zresztą tak jak sporo osób które nie mogą wręcz doczekać się by Sparta postawiła kropkę nad "i" w sprawie awansu.
Jak najbardziej jechać swoimi, ale bez ściągania Drabika (chyba, że Sławek wróci na rok ;)) czy Czai. Oni niech objeżdżają się w najwyższej klasie i wrócą gdy Włókniarz będzie gotów do powrotu do elity. Taki zabieg z tego sezonu z Rakowa gdzie z Ekstraklasy wrócił Malinowski by pomóc RKSowi awansować, efekty powinny być widoczne nim Włókniarz zacznie kompletować skład. Najlepiej brać swoich i to nie tylko juniorów, ale też tych którzy powoli kończą kariery i niekoniecznie muszą jeździć za największe pieniądze, ale za to z sercem dla drużyny, a ewentualny awans sprowadzi kolejnych. W obecnej sytuacji nie ma sensu brać najemników, którzy się wypną jak z finansami nie będzie najlepiej, a i zarząd inaczej będzie podchodził do "swoich".
Potęgi nie buduje się z dnia na dzień, niech robią to z głową, krok po kroku i ze sponsorami oraz z zarządem który nie będzie tylko patrzał by jak najwięcej wpadło do ich kieszeni. Niech od początku przyświeca nam jeden cel: "WŁÓKNIARZ IDZIE NA MISTRZA", a dojdzie tam w 2021 roku...
Pozdrawiam :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Maksiu w takiej formie to jest poza zasięgiem, nie tylko drugoligowego Włókniarza, ale i co niektórych drużyn z ekstra:) Sławka chętnie bym jeszcze zobaczył na motorze, może na drugą ligę wyraziłby jeszcze zgodę. Nie wiem na co go jeszcze stać, ale bez względu na to jakby pojechał, na pewno przyciągnąłby sporą liczbę kibiców na trybuny. Wiem też, że Huberta, Artura i paru innych też stać na coś więcej niż druga liga, ale liczę po cichu na to, że kończą wiek juniora i może, może. Liczyć się będzie jak zwykle kasa, a tej, jak wynika z wpisu małego eryka, nie ma i może nie być. Pożyjemy, zobaczymy. Pozdrawiam serdecznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.