Wątek dotyczący posta na blogu

Włókniarz 2016?

M E D A L

Witam Ziomów. Pragnę zwrócić uwagę na pytanie Pana Michała przesłane za pośrednictwem innego portalu. Tam jest mało komentarzy więc może tutaj trafniej wyrazimy swoje sugestie. Pan Michał prosi o wyrażenie opinii jakiego Włókniarza się spodziewamy w sezonie 2016. Takiego ze swoimi perełkami które mogą (…)

przeczytaj cały artykuł

pipa vel maly_eryk

Witam Cie, Medal! Nie wypada nie odpisać na tak uprzejme i grzeczne zaproszenie do dyskusji... Przyznam się, że nie rozkręciłem się jeszcze po urlopie - w sensie "żużlowym" bo zawodowo to już od tygodnia jestem na pełnych obrotach... Przypuszczam, że wiesz co napiszę... ale może inni nie, więc wywołany do dyskusji piszę... ABSOLUTNIE NIE WIDZĘ WŁÓKNIRZA W PRZYSZŁYM ROKU SĄDZĄC PO STANIE "TU I TERAZ"... Oczywiście aby nie było niedomówień: nie obraczam tym stanem rzeczy Michała Świącika... To nie jego wina.. Poprostu..."tak krawiec kraje jak mu materiału staje"... Czewa jako Miasto i Ośrodek wysypała się już dawno temu, weszła w stan smierci klinicznej i w nim jest podtrzymywana.. Co to oznacza dla żużla? Ano, że brak jest bazy czyli silnych czterech nóg w postaci, kasy, kasy, kasy i jeszcze raz kasy... I ten stan się nie zmieni.. Ta namiastka żużla, która jest teraz nie przerodzi się w nic poważniejszego a nawet czuję, że się wypali, bo i ta giełda na stadionie - głowny sponsor klubu- z dnia na dzień też pada, tak jak i cały handel reprezentowany przez polskich małych graczy i w Czewie i w całym kraju nad Wisłą. Jeśli nie ma bazy (dla żużla) to i też nie będzie nadbudowy, czyli fajnej, prężnej perspektywicznej drużyny żużlowej bo i z czego i za co.. Przeciez sam metanol, motocykle, oleje itp to już duże wyzwanie dla bazy, której nie ma... a co dopiero mówić o fajnym sportowym poziomie.. Wniosek: Żużla w Czewie już nie ma od 2014 a to, że ostatnio pojawili się tutaj na torze Pawełek Przedpełski i Oskar Fajfer niech Was nie zwiedzie - Toruń ma doskonałą Logistykę i oni już czują, że w Czewie na torze Pawełek i Oskar za wszelką cenę będą musieli wygrać bieg młodzieżowy w play-off'ach pomiędzy Wrocławiem a Toruniem... Ot tyle.. Bez emocji! - Spokojnie na to patrzmy.... :-)
Pozdrawiam
maly_eryk ;-)
P.S. obiecuję naprawdę szybko wrócić "powakacyjnie" na swój Blog "maly_eryk" - tam postaram się to rozwinąć także! ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

ABSOLUTNIE NIE WIDZĘ WŁÓKNIRZA W PRZYSZŁYM ROKU SĄDZĄC PO STANIE "TU I TERAZ"...

Hmmm:(...? W swoim stylu:) Witaj:) Nie pocieszyłeś mnie. Ja się tu bardziej spodziewałem jakiegoś rankingu nazwisk, a Ty mi z takimi informacjami... A fe:) Skoro jest tak źle to po co Pan Michał ciągnie ten bałagan cały ten rok. Po jakie licho jakieś sondy urządza? Zakładając temat byłem przekonany, że jest co najmniej średnio skoro się nas pytają co wolimy. Właśnie po to pisałem aby uzmysłowić Panu Michałowi, że spora grupa Kibiców woli bidnie, ale solidnie, tak aby znów się na tym wszystkim nie przejechać. A Ty piszesz, że jak będzie bidnie to będzie cud. Przecież jak (o ile) dostaniemy licencję to jakiś sponsor musi się znaleźć? Choćby na naszych juniorów, mnie to by w zupełności wystarczyło. Niech się objeżdżają i rosną w siłę, byleby żużel w Częstochowie nie umarł. Oj, obyś nie miał racji. Niestety zbyt często ją miałeś i zacząłem się martwić... Mam nadzieję, że "TU I TERAZ" zmieni się na lepsze. Dziękuję za udział w dyskusji i cenne informacje, serdecznie pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pipa vel maly_eryk

Zadałeś pytanie: "po co pan Michał to robi"?? ... Hmmm... mam pewną hipotezę "dlaczego"... ale nie chcę tego upubliczniać... "nie rzuca się pereł przed świnie" - posłużyłem się ewangelicznym cytatem bynajmniej nie dlatego, że uważam Ogół piszących tutaj za mniej wartościowych ode mnie, bo tak nie jest... ale napewno za dużo mniej zorientowanych... Daj mi na privie tutaj swój mail... Odpiszę Ci prywatnie na to pytanie, tzn podam Ci na tacy mą hipoteze "dlaczego"... Pozdrawiam! ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.