Wątek dotyczący artykułu

Puchar Davisa: Polska zagra ze Słowacją o Grupę Światową w Gdyni!

W piątek ogłoszono miejsce rozgrywania meczu Polska - Słowacja, którego stawką będzie awans do Grupy Światowej Pucharu Davisa.

przeczytaj cały artykuł


Taab

No i czy to nie jest chamstwo znowu na północy?! No nie mogli oczywiście wybrać południa kraju, zrobić to w Krakowie lub Katowicach, przy okazji zjechałoby się do nas trochę Słowaków i byłoby miło i przyjemnie. A tak jak nie Szczecin, to Gdynia, bo ta sobie kupiła bycie partnerem reprezentacji, a wtedy wszelkie inne argumenty można sobie... coś tam z nimi zrobić. Następnym razem Hel kupi partnerstwo i wszyscy na Hel się wybiorą, na kort położony na samym końcu cyplu, że aż go będzie woda podmywać i w końcu morze zabierze. Dzięki PZT !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czar Pauli

Przyjadą Słowacy, żeby zobaczyć Bałtyk, do którego nie mają dostępu i nigdy go nie widzieli, chyba że w telewizji. Przyjadą Szwedzi, żeby zobaczyć Słowaków, do których normalnie nie mają dostępu i nigdy ich nie widzieli, chyba że w telewizji. Także wybór miejsca wynika nie tylko ze zdolności organizacyjnych i finansowych miasta Gdyni, ale też motywy mogą być różnorodne. Polityczne, integracyjne, ekonomiczne i raczej niespecjalnie chodzi tu o dobro Polaków, napewno nie wyłącznie! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.