Wątek dotyczący artykułu

Marcel Szymko: Nie jeżdżąc nie mam pieniędzy na sprzęt

Marcel Szymko ma w tym sezonie spory problem. Przez małą ilość jazdy, nie może zarabiać na zużywający się na treningach sprzęt. Według niego przyczyniło się to do słabszej końcówki meczu z KSM-em.

przeczytaj cały artykuł


Ornitopod

Szymko ma rację mówiąc o małej ilości startów w lidze. Zarówno II jak i I liga są w tym sezonie parodią (zresztą obecny system w Ekstralidze też jest do bani). Pozwolę sobie przekleić mój własny komentarz spod dzisiejszego art. o Brzozowskim:

Niestety, ale pretensje należy kierować do półgłówków okładających regulamin. Najsłabsza drużyna II ligi pojedzie w tym roku 4 mecze na własnym torze. To totalna kompromitacja. Należało zostawić 6 drużyn w I lidze i 6 w II i zrobić podwójną rundę zasadniczą. Za chwilę będziemy mieli jak w lidze rosyjskiej czy czeskiej i nawoływania do połączenia lig, co i tak w dłuższej perspektywie nic nie da i jest niepotrzebne. 3 ligi - TAK, ALE z sensownym regulaminem! Oby Opole, Częstochowa a także Poznań i Świętochłowice czym prędzej wróciły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Nawet jakby bylo 12 druzyn to tacy zawodnicy i tak jechaliby nie za czesto. Takie sa czasy, ze zawodnik musi sobie sam organizowac wiele startow. Inne ligi itp. Tez wolabym aby w kazdej lidze bylo po 8 teamow. W 2 lidze sa takie druzyny jakie sa, byla propozycja podwojnej rundy zasadniczej to prezesi klubow 2 ligowych nie zgodzili sie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.