Wątek dotyczący artykułu

Unia Tarnów jedną nogą w play-offach

Wygrana nad Falubazem diametralnie zmieniła położenie Unii Tarnów. - Jeśli drużyna zachowa koncentrację i wygra mecze u siebie, powinniśmy zobaczyć ją w play-offach - mówi Krzysztof Cegielski.

przeczytaj cały artykuł

ArtB

raczej 3 mecze wygramy i w Toruniu w plecy. Minimum 8 pkt. a można walczyć o bonus z Wrockiem i może z Toronto - normalnie nie postawiłbym wna moto-arenie złotówki ale mają swoje problemy Holder niby jedzie ale jeszce czegoś brakuje, Łaguta w tym roku jak Iversen (to nie ten Łaguta) Miedziak też pół sezonu stracone, Gomóła może zrobić ponad 10 albo 1,0, T, W, 2, Paweł raczej pewny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Holder ma problemy,ale ostatnio się coś ruszyło.Poza tym na mA akurat cały sezon nie zawodzi,jedzie równo i dobrze.Średnia domowa koło 2,2.Miedziak na mA swoje robi.To samo Gomoła (1,9 prawie u siebie).No ale zobaczymy.Nie będziemy mieli raczej wielkiego ciśnienia na ten bonus,ale myślę,że jednak go wyrwiemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stanley

Tylko Wojtku wynik z Tarnowem dla Was, będzie miał duże znaczenie. Bo nie są tak pewne Wasze wygrane, u siebie z Lesznem i na wyjeżdzie z Grudziądzem. Tych punktów na play offy może być jeszcze mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Nam do PO wystarczają 3 pkt.1 z Grudziądzem już mamy w zasadzie (59-31 w pierwszym meczu) i 2 z Tarnowem.Dlatego napisałem,że na bonus nie będzie ciśnienia.Prosta matematyka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Kamil Toruń

Tyle tylko, że bonus z Tarnowem może spowodować, że zajmiemy 2 miejsce, w ogóle w półfinale to najbardziej bym chciał by nam trafiła się Sparta :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ciśnienia w kwestii awansu do Po.Zakładając najgorszy scenariusz.A moim zdaniem wygramy w swojej twierdzy z Lesznem (chociaż mecz będzie bardzoo ciężki),Tarnów za 3 damy chyba radę.Zobaczymy co w GDZ.To jednak wyjazd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
charismatic enigma

Jak nie? A Cesarz? A betoniarz Łaguta? A Jeleniewski, który w Rzeszowie jeździ jakby miał kołek w czterech literach? A Okoniewski, który tak świetnie zna nasz tor, że rok temu wygrał aż 1 bieg? A petardy Nowak i Łęgowik/Trzensiok/Rujner?A i jeszcze generalski starszy sierżant marszałkowski Buczkowski. Chłopie, strach się bać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Maja fijalka :):) zobaczysz co sie bedzie dzialo:) tzn . jezeli dobrniemy bez kontuzji to mysle , ze bedzie ok. Do tego czeka nas wzmocnienie w postaci Karola w miesjsc Jabola (neiwiem czy SLaczka sie sugeruje wstawiajac do skladu Jabola, chyba tylko niechcecia w stosunku do Owieczki).Jak w koncu Baran odpali w calym meczu a nei w pojedynczych biegach. To masz racje bedzie miazga, ale roznei moze byc. DObrze , ze tam przegralismy minimalnie to wystarcza nam byle jaka wygrana .

| Odpowiedz
blokuj
Unia Pany

Dopóki taśma pójdzie w górę możemy tylko gdybać, a Toruń - Tarnów to mecz który się już chyba na stałe zapisze w kuluarach tych dwóch drużyn,między nami nigdy nic nie wiadomo, sam pamiętam nerwy z KSM

| Odpowiedz
blokuj
Kamil Toruń

Według mnie 2 bonusy wydają się w miarę pewne, do tego nie skreślam Sparty w Gorzowie, bo widzę w jakiej oni Gorzów jest formie, a w Sparcie Janowski i Tai szaleją do tego bardzo dobry Drabik, po za tym Jensen może dobrze pojechać :)

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Na wyjazdach takie kozaki nie są,a tor w Gorzowie jest trudny.Sparta bedzie miała ogromne problemy z bonusem w Gorzowie.na wygraną nie mają nawet 1% szans.

| Odpowiedz
blokuj
Kamil Toruń

W Tarnowie na wygraną większych szans nie mają a jedynie na bonus, co innego w Gorzowie, tak po prostu myślę, ale mogę się mylić, po za tym 16 sierpnia się okaże :)

| Odpowiedz
blokuj
Kamil Toruń

Każdy ma swoje zdanie, ja myślę, że o bonus mogą powalczyć, ale nic więcej natomiast w Gorzowie nawet o 3 mogą powalczyć, ale to tylko moje zdanie :)

| Odpowiedz
blokuj
z krzyżem na płaszczu

Odnoszę wrażenie, że "się śmiejesz" na sam widok tego co...piszesz!:)))) Dla Sparty skończyły się jakiekolwiek wygrane, bonusy w momencie jak "skończył się" tor we Wrocławiu! Nie patrz na tabelę bo mają "nastukane" punktów u siebie, a teraz zaczęły się..."schody"!:)

| Odpowiedz
blokuj
z krzyżem na płaszczu

No dobra przekonałeś mnie w Lesznie może tak ale pod warunkiem, że przed tym meczem Leszno już sobie wybierze przeciwnika!:))) Jak się uprą na zrobienie bonusa to Sparta z 30-tki nie wyjdzie!:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.