Wątek dotyczący artykułu

Unia Tarnów jedną nogą w play-offach

Wygrana nad Falubazem diametralnie zmieniła położenie Unii Tarnów. - Jeśli drużyna zachowa koncentrację i wygra mecze u siebie, powinniśmy zobaczyć ją w play-offach - mówi Krzysztof Cegielski.

przeczytaj cały artykuł

z krzyżem na płaszczu

Cały jestem wystraszony tak jak...Stali Gorzów! Jeszcze mi powiedz, że Emil "chłopakom" podpowie co trzeba zrobić!:))) Chomski też podpowiadał!:))) Podobno Grudziądz mieliście "zmłucić"!:))) Zaczęły się schody co..??:))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z krzyżem na płaszczu

To tylko tak się Tobie wydaje tak samo jak to, że jesteście czołową drużyną tych rozgrywek!:) Jesteście gdzie jesteście tylko dzięki kalendarzowi rozgrywek!:))) Zaczęły się wyjazdy i każdy mecz "z liścia":) Powiem inaczej teraz dopiero wyłapiecie "z gałęzi" w Tarnowie i Gorzowie!:))) Może Was Leszno oszczędzi jak będzie miało komfort ale nie sądzę! Za ten mecz u Was...pognębi Was dla...zasady!:))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M.C

Zapomnieli już o laniu we Wrocławiu i porażce z KST u siebie:)Przed wszystkimi o jedną ligę...śmieszne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
outlaws

Czy ja gdzieś napisałem ,że jesteśmy czołową drużyną? Mogliśmy być ,ale luki w składzie (Jędrzejak,Milik, szczególnie Ogór ,który na dystansie przegrywał po dobrych startach pozbawiły nas zwycięstwa w ZG i Grudziądzu!Nie wiem czy pamiętasz,ale te mecze rozstrzygały się w ostatnich biegach!Więc nie pluj na Wrocław ,że taki słaby!

| Odpowiedz
blokuj
z krzyżem na płaszczu

"Mogliśmy być ,ale luki w składzie (Jędrzejak,Milik, szczególnie Ogór ,który na dystansie przegrywa"
No...widzę, że "doszedłeś do siebie"! Teraz możemy podyskutować o rzeczach realnych!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
M.C

Zobaczymy co napisze za rok,jak już pojedziemy za naprawdę dużą kasę,bez "wynalazków"typu Milik w składzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
-Stanley

Ten mecz z Tarnowem, też "babka" na dwoje wróżyła. Oby nie powtórzyli wyniku z Zielonej Góry. A Wasza drużyna, nie jest silniejsza od zielonogórskiej z Protasiewiczem. Pokazali to na waszym torze. Nie mów hop, póki nie przeskoczysz.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Znów włączysz tryb "bredzenia".Falubaz nie posiada atutu toru,jest rozbity kadrowy,a zawodnicy Tarnowa bardzo lubią jeździć na tym torze.Toruń ma atut toru,drużyna jest w pełni sił,a zawodnicy Tarnowa nie lubią mA.Widzisz różnicę?Powiedz mi,czy jesteście mocniejsi od Falubazu?Nie,a z Tarnowem wygraliście 63-27.Zwycięstwo Tarnowa w Toruniu jest jeszcze mniej realne niż wygrana Falubazu w Tarnowie.Toruń u siebie jest niepokonany od 2 lat i 11 dni,a Ty mi sugerujesz,ze przegramy u siebie dwa mecze pod rzad xDDD.Kabaret.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Kabaret, to możemy oglądać w wykonaniu kibiców toruńskich, z niejakim Wojtkiem na czele, gdyby KS Toruń nie wszedł do play offów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Tego,że Koza nie zrobi w ewentualnych PO w Lesznie 15 pkt z rekordem toru tez nie można być pewnym?Toruniowi do Po wystarczają 46 z Tarnowem u siebie i 32 w Grudziądzu.A to oznacza,że już możemy sobie planować PO.

| Odpowiedz
blokuj
Unia Pany

To prawda, Gdyby do Gomólskiego dostawił Kozę to kto wie na jakim poziomie by był teraz,szkoda jak cholera, a Borowicz robił same 0

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Tylko ja nigdzie nie napisałem, że drużynie gorzowskiej nie grozi ewentualny spadek do niższej klasy. Tak, takie rozważania teoretyczne istnieją, a więc wszystko jest możliwe.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Tak, jest jeszcze wiele możliwych wariantów. I to dobrze, bo żadna drużyna, nie będzie mogła odpuścić. Poza Lesznem. To samo w grupie spadkowej. Kandydatów, jest jeszcze wielu. To tylko powiększa zainteresowanie ligą. Z pozdrowieniem

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Jak mozna udowodnic , ze sie cos wydarzy w przyszlosci? to jest przypuszczenie . Takiego czegos (poza oczywiscie Toba:):):) ) nikt nie potrafi robic:):):):)

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ten słabiutenki Gorzow wszedzie na wyjazdach robił 40+ pkt.Nawet na poczatku sezonu jak byli słabi niz teraz.Poza tym pół forum pisało,ze u nas wygraja.Poł forum nie potrafi logicznie myslec?

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Dodaj do tego czesc osob ktora lubi Cie sprowokowac , a Ty latwo sie dajesz prowokowac i wtedy zachowujesz si esmiesznie:) Wiele osob lubi na to patrzec:):):)

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Bo wierzycw swoj team zawsze trzeba.takie prawo kibica. Prawda jest taka , ze slabo pojechal Bartek u nich. Dlatego wynik byl jaki byl, jeden zawodnik i wynik dl anich fatalny. Reszta pojechala na swoim (slabym w tym roku poziomie)

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Tak, Wlasnei o to mi chodzi , ze w meczu z Wami (bez znaczenia z jakich przyczyn) Bartek zrobil niewiele pkt i dlatego taki wynik. Tak jak u nas, pojedzie dziadek slabo i juz lezymy na wyjezdzie, lub jak Pajak pojedzie slaby mecz.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.