Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Michał W.

Nie dziwi, że ze swojego miasta jesteś dumna :) Do zwiedzania tej niezwykłej urody Perły Renesansu nieodzowna byłaby jednak odpowiednia osoba w roli cicerone ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał W.

Och, wielka szkoda :( Będę zmuszony zdać się na łaskę i niełaskę przypadkowych przewodników... albo nie, odłożę naoczne podziwianie Tarnowa do Twojego powrotu z Chicago, poznawanie "od podszewki" miasta którego się nie zna w towarzystwie sympatycznej pasjonatki tegoż miasta jest o wiele bardziej kuszące niż wędrówka za bezdusznym często przewodnikiem... ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czαяиα ωδσωα

Prawie cały maj spędziłam w kraju :)
Teraz nie wiem kiedy ponownie odwiedzę miasto.
Pewnie jak zwiedzę trochę świata, to może w przyszłym roku znowu wpadnę do przyjaciół :)

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

No to mam czego żałować, spacer w maju po renesansowej Starówce Tarnowa w tak znakomitym Towarzystwie byłby niezapomnianym doznaniem... cóż, muszę uzbroić się w cierpliwość, może w przyszłym roku? Tymczasem życzę odkrywczo-przyjemnego zwiedzania i poznawania świata :)

| Odpowiedz
blokuj
Czαяиα ωδσωα

Jesteś bardzo miły :) Dzięki :)
Zwiedzanie i poznawanie świata rozpoczynam już za dwa dni, i jestem bardzo podekscytowana, bo będę miała okazję zobaczyć przepiękne miejsca, na dwóch kontynentach :)

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

Chciałbym napisać, że gratuluję nie zazdroszcząc, ale ciut Tobie jednak takich wojaży zazdroszczę, w najlepszym, pozytywnym tego słowa znaczeniu :)... oby wszystkie nowo poznane miejsca pozostawiły niezatarte wrażenia, a spotykani ludzie byli dla Ciebie przyjaźni i życzliwie nastawieni... a przecież z pewnością w Tarnowie zawsze ktoś czeka :))

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

Przyjaciele to nie takie 'tylko' ;D Mam nadzieję, że być może kiedyś do tego grona także mnie zaliczysz, a już teraz zapewniam Cię, że niemożliwym jest pochłonięcie mnie przez zazdrość w odniesieniu do wspaniałych planów moich Przyjaciół... po prostu podzielam Twoją radosną ekscytację czekającymi Cię podróżami i z serca życzę Tobie samych przyjemnych doznań, sam zaś byłbym niezmiernie ciekaw Twoich wrażeń :))

| Odpowiedz
blokuj
Czαяиα ωδσωα

To "tylko" mogę zastąpić słowem "wyłącznie" , bo taka jest prawda.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za ciepłe słowa :) Po takich życzeniach wyjazd musi być udany, i pełen wrażeń :) Na pewno to udokumentuję :)

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

Dziękuję za obietnicę 'udokumentowania' ;) Twojej eskapady, już zaczynam z utęsknieniem odliczać dni... na pewno będzie, musi być (będę trzymał kciuki ;)) pomyślna i obfitująca w zaskakujące, a tylko przyjemne wydarzenia... powodzenia miła Czarna Wdowo (teraz już lubię wszystkie pajęczaki ;))

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

Do zobaczenia na forum, miła Wdówko (Czarnulko?... mam dylemat, jak się do Ciebie zwracać ;))... u Ciebie na "dobranoc" jeszcze za wcześnie, życzę zatem pięknego wieczoru i wspaniałego weekendu :))

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Michał W.

Świetnie, w tej sytuacji można w zależności od treści postu zwracać się do Wdówki Czarnulko, do Czarnulki Arlettko... :)
... dziękuję, Margit, za podpowiedź :)

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

Czarnulko... prawda, że wdzięcznie? :) Mnie też się tak podoba najbardziej, zobaczymy tylko co na to powie sama Zainteresowana ;D

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

Musisz mieć sporą wyobraźnię i do tego niezły dar przekonywania, skoro większość piękności z tego forum nie narzeka na 'przysposobienie' po Twojemu :)
Ale ale... pod prąd... "O..."???

| Odpowiedz
blokuj
Czαяиα ωδσωα

Zainteresowana, pozostawia do wyboru formę w jakiej będziesz się do mnie zwracał . Z zaproponowanych odpowiadają mi wszystkie, chociaż wdówką nie jestem, bo panienki w zasadzie nie bywają wdowami :D

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

Witaj Czarnulko Arlettko :)) Owieczkę pozostawię w gestii Pabla, zdaje się, że tylko on jeden ma w tej kwestii dyspensę, Wdówkę też sobie odpuszczę, jako niezręczną ;)

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

Domyślam się Amazonko, że na zdjęciach nr 1 i 13 w Twojej galerii jesteś Ty osobiście (właśnie przeglądam i jestem pod wrażeniem :)), w dodatku w tym drugim przypadku jako prawdziwa Amazonka... widać, że ujeżdżanie nie jest Ci obce :) Mam tylko nadzieję, że nie strzelasz z łuku, co od Amazonki wymagałoby poświęcenia pewnej niezwykle istotnej z każdego punktu widzenia części ciała, a to już byłoby zbrodnią ;)

| Odpowiedz
blokuj
Michał W.

Ładny numer nam SF-y wykręciły... ledwo zacząłem zadomawiać się na tym forum, poznałem nawet dwie wyjątkowe Wiedźmy, a już szykuje się przeprowadzka? Mam nadzieję, że z tych licznych protestów, które zauważyłem na wielu stronach SF wyniknie jakiś pozytywny dla Użytkowników skutek i przywrócone zostaną chociażby te poprzednie funkcje pozwalające na integrację Uczestników forum... nie zaniechałem przecież planów dotyczących majowego spaceru po tarnowskiej Starówce, a może nawet przelotu nad Tarnowem w roli pasażera na miotle(?) ;D
Pozdrawiam Ciebie, Czarna Amazonko i Ciebie, Margit... życzę miłego wieczoru, ze zwycięstwem Polski nad Niemcami :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Michał W.

Strzela się, strzela! :D Zwycięstwo wprawdzie nasi 'sobie darowali', ale... strzał Lewandowskiego we Frankfurcie przesądził o wyższości naszej reprezentacji nad Niemcami w bilansie bezpośrednich spotkań w tych el. EURO ;)
Tak więc rewanż Niemców nie do końca udany po październikowej porażce która omal nie doprowadziła do apokalipsy na najwyższych szczeblach władzy:

... jakimś cudem Joachim zdołał uniknąć wtedy pokazowej degradacji do funkcji trenera Radomiaka ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.