Wątek dotyczący artykułu

Władysław Komarnicki: BSI strzeliło sobie w stopę. Wartość Grand Prix spadła

Władysław Komarnicki popiera działania gorzowskiej Stali, która rozważa rezygnację z dalszej organizacji Grand Prix. - Zgadzam się z moim następcą. Nie warto tego robić za wszelką cenę - mówi.

przeczytaj cały artykuł

MarkoS

Hmmm, Gorzów stracił zainteresowanie GP bo koleżka Władysława stracił posadę i następca nie pozwoli się doić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sibi-gw

Może tak, może nie? Ale dlaczego Gorzów miałby płacić dużo więcej jak chćby Toruń, Praga, Krsko... czy inne miasta? Myślisz, że to całkiem logiczne podejście do sprawy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KATO

Oczywiście to idiotyzm. Pytanie czemu tyle płacił do tej pory? Nie bardzo już pamiętam ale czy to nie było tak, ze jakies polskie miasta licytowały się o organizacje a cwaniaczki z BSI zacierali rece?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
sibi-gw

Trzeba pamiętać, że wówczas organizatorem było jeszcze Leszno. A Władek z Tadkiem na fali sukcesu (modernizacja stadionu) z rozpędu zafundowali Gorzowowi SGP bo wiadomo trzeba było się światu stadionem pochwalić. Było to trzecie SGP w Polsce. Więc wiadomo, żeby załatwić wtedy tą imprezę trzeba było trochę podpłacić. Czasy i okoliczności się zmnieniły. Teraz to BSI będzie musiało zaakceptować warunki jakie zaoferuje Gorzów. Jeżeli nie to najprawdopodobniej w Gorzowie obejrzymy SEC lub jedną z rund IMSJ.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Płaci się zawsze tyle, jakie są ceny na rynku. Klub na tym nic nie stracił. Miasto też nie, bo promocja poprzez inne media kosztowała by drożej. W świecie niektórzy nie słyszeli o Polsce, o Gorzowie tak. O Zielonej Górze, nie.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Ludzie w świecie, czytając na plastronach zawodników i na banerach Gorzów, zwrócą uwagę gdzie to miasto leży. Gdy usłyszy o "zielonej górze", to pomyśli o pastwisku, miejscu dla kóz. Taka jest prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
KATO

No to teraz każdy Hiszpan będzie wiedział, gdzie Zielona Góra lezy w związku z grą Stelmetu w Eurolidze. Kibice Barcelony już się do map rzucili. Może i na Gorzów im się wzrok obsunie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
zybi_X

Przestań być śmieszny. Ludzie "w świecie" to nie wiedzą co to jest Gorzów czy Zielona Góra, a widząc na plastronach napis gorzów, to co najwyżej zastanawiają się czy ten sponsor produkuje palety czy krasnale ogrodowe. Informacje o GP nie pojawiają się nawet w newsach głównych mediów w Polsce, a co dopiero "w świecie".

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Zbrakło wam argumentów. I powiedz koledze Kato, że Komarnicki nie był i nie jest tak zachłanny na pieniądz. On ba biletach parkingowych, nie oszczędzał.

| Odpowiedz
blokuj
KATO

przeczytaj mój post o grze w Eurolidze. Już niedługo Zielona Góra będzie sławna na cały swiat, jeżeli patrzeć przez pryzmat Twoich argumentów. A jak masz coś do mnie to napisz wprost, chyba pośredników nie potrzebujesz? ja Dowhana nigdy nie hołubiłem wiec argumenty Komar jest lepszy od Robercika do mnie nie trafiają. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Oktan

Ha ha,większej bzdury nie słyszałem,reklamy na strojach sportowych kojarzą się ludziom raczej z markami,jakąś firmą itp. Nawet jeśli jest tak jak mówisz,jakie dało wam to korzyści skoro większość zagranicznych turystów jeżdzi do turystycznych kurortów gdzie jest słonecznie zamiast do jakiegoś zapyziałego Gorzowa czy Zielonej.Niby co mają tu robić?Bujać się tramwajem lub oglądać ratusz? ha ha ha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
-Stanley

A od kiedy banery i plastrony, to są stroje sportowe. Plastrony należą zawsze do organizatora zawodów i są przydzielane zawodnikowi na starty.

| Odpowiedz
blokuj
Oktan

Zbywasz temat?Korzyści poza turystami którzy zjeżdżają na GP do waszego miasta nie ma żadnych.Ja osobiście wolę pojechać do kraju w którym wiem że będzie ciepło i atrakcyjnie niż miałbym gdzieś siedzieć w hotelu albo dreptać po mieście.Prawda jest taka że lepiej zainwestować te pieniądze w coś co przyniesie wymierne korzyści miastu i mieszkańcom niż na płachtę i napis które będą widnieć przez 3h na kilku turniejach.Zresztą to jest tylko moje zdanie z którym nikt nie musi się zgadzać a to że akurat tematem jest Gorzów,nie ma tu nic do rzeczy.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Widzisz, oni to robili dla kibiców, mieszkańców miasta i okolic. U was brano takie pieniądze, do własnej kieszeni. To jest kolosalna różnica.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
KATO

Ja nie mam złudzeń wobec działaczy zielonogórskich natomiast Ty robisz z Komarnickiego filantropa. Człowieka, który nie dość, ze zadłużył klub szastając na prawo i lewo cudzymi pieniędzmi to jeszcze spier..ł pozwalając się odznaczyć jak to miał zapewne opanowane w czasach sukcesu. Co do wypłaty w klubie to nie wiem jak to wyglądało więc się wypowiadał nie będę, podobnie jak o tym ile zarobił na modernizacji stadionu. cały czas jednak mam nadzieję, ze kiedyś takie cwaniaczki będą rozliczone.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Co się działo w zielonogórskim klubie, czy Dohwan pracował społecznie nie wiesz. Za to wiesz wszystko, co się działo w Gorzowie. A faktycznie tylko masz na wątrobie, że Gorzów potrafił rozbudować stadion, a Zielona tylko postawić słup. I to boli.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

To co robiła ta firma na stadionie, to na pewno poniżej 5% jej przerobu. InwestBud to firma która, która ponad 50% zadań, miała poza granicami kraju, a zwłaszcza na trudnym rynku niemieckim. Tam były główne zyski firmy. Komarnicki nie był właścicielem tej Spółki a tylko prezesem.

| Odpowiedz
blokuj
__--__

Ty mało wiesz prezydent z komarem stali się wrogami numer jeden po tym jak interbudwest stanął do przetargu ,w wywiadach udają głupa ale na prawdę na ulicy by sie zatlukli...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.