Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra

W czwartek, w zaległym spotkaniu PGE Ekstraligi, SPAR Falubaz będzie rywalizował w Tarnowie z miejscową Unią. Zielonogórzanie i tarnowianie podali składy na ten mecz.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan-RSKZ

Coś się kończy,coś się zaczyna.Będzie się działo.Póki co mam ochotę zamordować Brendana,bo wszystko wskazuje na to,że parę środkowych stoperów utworzą nie Skrtel i Sakho,a Skrtel i Lovren.Kryminał xD.Do tego młody Gomez wygryzł na LO Moreno sensacyjnie,a ma dopiero 17 lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
malin1976

Jedyne co mnie wciągnęło to Fantasy Premierleague . 5 czy 6 sezonów już tam siedzę ;) A wyniki to typuję u buka pod blokiem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Niech będzie, że realne. Ja z zakładu się nie wycofuję. Jka GKM wygra w Rzeszowie, wyślesz mi swój adres i JD z pewnościa dotrze do Grudziądza w kilka dni.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
luk

okoniewski zna tor dokładnie - robił na nim po 3 - 4 pkt -więc może być waszym liderem cesarz gollob na kopie dwa starty a potem dwa markowane defekty juniorzy dno tak jak i jeleniewski coś koło dychy może zrobić buczek i artek i tyle a to daje max 36 - 38 pkt

| Odpowiedz
blokuj
luk

tak wtedy pokonywał okoniewskiego i pavlica bo pedersen leczył kontuzje teraz trafi na hancocka kildemanda i larsena który uwielbia ten tor

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

A z chęcią.Napisałem,że zjem własne g*wno jak Gorzów wygra w Lesznie.I nie wygrali.Napisałem,że zjem własne buty jak Włókniarz wygra w Gorzowie (w zeszłym sezonie),nie wygrali.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.