Wątek dotyczący artykułu

Łączyńscy-Carbon Start vs. MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia 28:62 (wynik)

Wysokim zwycięstwem MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovii zakończył się niedzielny mecz w Gnieźnie. Przyjezdnych do triumfy poprowadził Mikkel Michelsen, zdobywca 15 punktów.

przeczytaj cały artykuł

PiciuSKS

Powiem szczerze.... Gdy dowiedziałem się wczoraj, że pojedziemy w niepełnym składzie (mając na początku sezonu ponad 10 zawodników w składzie) i z Trzensiokiem jako gość to wybrałem grilla u dobrych znajomych, którzy raz do roku przyjeżdżają do Polski. Wyrzuty sumienia nie opuszczały mnie i tak czy siak siedziałem z oczami wlepionymi w ekran i śledząc relację, widząc kolejne przegrywane biegi... Było mi po prostu przykro. Jako gnieźnianinowi, jako kibicowi speedwa'ya. Szkoda mi naszych zawodników, szkoda mi moich kolegów kibiców stąd. Szkoda mi bardzo kibiców z innych ośrodków, którzy liczą na fajne, ciekawe zawody, a my praktycznie kładziemy się na torze. Jedyne czego mi nie szkoda to naszych wielkich "działaczy", którzy doprowadzili do tego, że żużel w Gnieźnie umiera i albo się mówi o nim źle albo szeptem. A ja jestem za młody by co niedzielę chodzić na pogrzeb... Mam do tych ludzi apel:
Bierzcie swoje śmierdzące pieniądze i odwalcie się od mojego klubu, bo żaden z Was panie Sochacki, czy Łukasik nie jest stąd i wy g**** wiecie jak takie wydarzenia bolą rodowitych gnieźnian, którzy kochają ten klub. Zrobiliście z mojego klubu prywatny folwark. Pora by klubem zajęli się gnieźnianie i może nie będziemy mieli tylu wirtualnych złotówek, ale przynajmniej będziemy pewni, że każdy odda serce za ten klub.
Na koniec przepraszam normalnych kibiców, którzy tak jak ja czują się zażenowani sytuacją. Jest mi wstyd, że musicie na to patrzeć. Trzymajcie za nas kciuki, aby to nie był koniec żużla w Gnieźnie, bo to miasto i ludzie u nas potrzebują żużla, bo to nasza tradycja i wizytówka. Ja dalej wierzę w to, że przyjdą lepsze czasy i że mój ukochany klub będzie istniał i w niedzielę będę szedł na wesele, a nie na pogrzeb.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (30|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vexel

I za to masz ode mnie równego, 20-stego plusa:) Trzymajcie się tam, oby te męki z pseudodziałaczami nie trwały już długo, a Twój klub wyszedł na prostą. Pozdro;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.