Wątek dotyczący artykułu

Kamil Syprzak oficjalnie zaprezentowany w Hiszpanii

FC Barcelona zaprezentowała w poniedziałek swoje dwa nowe nabytki. Jednym z nich jest sprowadzony z Wisły Płock Kamil Syprzak, który na konferencji zaskoczył wszystkich znajomością katalońskiego.

przeczytaj cały artykuł

miasto vicemistrzów

"Płock to wiocha jakich mało , ludzie mentalnością sa na poziomie ziemniaka XD . Wiem to bo mieszkałem tam przez 20 lat . I wyjechałam z tamtąd ażeby nie być ziemniakiem jak reszta hehehe".
To artykuł z wyborczej pl w temacie czy Plock to wiocha....
Dobrze zrobiłeś, że wyjechałeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
NafciarZKS

Zapomniałeś dodać dalszą część wypowiedzi : "Po przyzwyczajeniu się do tych ziemniaków, chciałem odejść do kielc, gdzie codziennie mógłbym jeść najlepsze frytki w Polsce. Lucio mówił mi nawet, że Bertus ma moją kartę zawodniczą i liczyłem, że spełni się mój sen o frytkach, lecz chyba oszukiwał, a Holender nigdy mnie nie chciał ... Z bólem serca wybrałem więc Barcelonę" ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pinio2

Wiem, że jesteś zwykłym trollem, ale zniżę się do Twojego poziomu. Wpisz sobie w googla: "czy kielce to wiocha forum gazeta" i zobacz jaka fajna dyskusja się wywiązała. Dobranoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kurczaki Pana Józka

Może i wiocha ...
Natomiast w metropolii Kielce ludzie płaczą w TVP Info (poniedziałek 03-08-2015), że na osiedlu w centrum Kielc nie mogą doprosić się chodnika i muszą chodzić dookoła przez jakiś tam wiadukt. Ale podobno halę macie mieć większą ha ha ha ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.