Wątek dotyczący artykułu

Sparingowo: KPR Legionowo zaczął od wygranej

KPR Legionowo w pierwszym tego lata meczu sparingowym pokonał młodzieżową reprezentację Polski. Podopiecznych Rafała Kuptela rozstrzelał Damian Suliński.

przeczytaj cały artykuł


BEST11

Jeżeli ten drugi trener jest taki wspaniały to po co Kuptel. Po drugie samo powtarzanie ustalonych schematów to nie wszystko, trzeba dopracowywać szczegóły i korygować błędy, kto ma to zrobić?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojak Szejk z Karatu

Tajemnica poliszynela... :) Zostawmy jednak ten temat, bo większość kibiców wierzy w warsztat Kuptela i liczy na dobre przygotowanie zawodników. Miejmy nadzieję, że w Opolu jego talent trenerski zarówno w klubowej jak i reprezentacyjnej się rozwinie, czego Mu życzę ! Jednakże przy ewentualnym spadku, cała sympatia kibiców może się odmienić, a dziennikarze znajdą wiele powodów porażki ( w tym to co słusznie wskazujecie, że pracuje na dwóch etatach). Jeśli Kuptel da radę "ciągnąć dwie sroki za ogon" i będzie robił to z powodzeniem, nikt mu nie zabroni. Na razie "młodzież" w ostatnich 3-4 meczach same porażki, a niebawem start w mistrzostwach świata w Rosji... W Opolu liczymy nie tylko na "utrzymanie" ale w końcu na jakiś progres i pod takim kątem miała zostać zbudowana drużyna ! Niedawno był "treneiro" o specyficznym nazwisku, który też wszystkie rozumy pozjadał. Nie chcę porównywać Jednoroga do Kuptela, bo to nie czas i miejsce, ale fakt jest taki, że ten pierwszy i drugi w tym samym sezonie doznali sromotnej porażki w kluczowych meczach Super Ligi i z hukiem spadli piętro niżej, przez co w jednym jak i drugim klubie zaszło wiele zmian kadrowych. Gwardia przegrała z Piotrkowem, a Piotrków potem w barażach z Nielbą. Trzeba z tego wyciągnąć wnioski, jeśli chce się pozostać w elicie na przyszły rok ! Niebawem kolejne mecze kontrolne i przygotowania. Z KPR-em prawdopodobnie zmierzą się na turnieju w Puławach, wtedy będzie można mieć jakikolwiek punkt odniesienia. Póki co to wszystko jest pisaniem "po wodzie". Stojkovićowi życzymy sukcesów sportowych i zdrowia. Szkoda, że nie zagra w Opolu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.