Wątek dotyczący artykułu

Były reprezentant Polski zamyka kadrę drużyny z Bydgoszczy

Przyjmujący Michał Ruciak jest ostatnim siatkarzem, który dołączy do BKS-u Bydgoszcz przed sezonem 2015/2016. Podopieczni Piotra Makowskiego przygotowania do nowych rozgrywek rozpoczną 17 sierpnia.

przeczytaj cały artykuł


Basil

Ciekawe czy Bydgoszcz będzie w stanie nawiązać walkę z Lubinem i Radomiem, które przed sezonem wyglądają bardziej imponująco. Tak samo Warszawa jak najbardziej będzie im w stanie kilka bezcennych (biorąc pod uwagę nową formułę rozgrywek) punktów urwać także...
*
Wydaję mi się, że jeśli surowy limit obcokrajowców pozwala jeszcze po takich sięgnąć to trzeba starać się to wykorzystać a trudno mi uwierzyć, żeby gdzieś za granicą nie było alternatywy np. dla Wojtka Ferensa - moim zdaniem przeciętnego zawodnika o słabych warunkach fizycznych i kiepskiej motoryce. Chciałbym się mylić ale obawiam się, że trójka rachitycznych skrzydłowych mających regularnie problemy ze skończeniem pierwszej akcji (można sprawdzić w statystykach) może przechylić szalę na niekorzyść Bydgoszczan w nadchodzącym sezonie. Dość powiedzieć, że w przypadku zatrzymania w drużynie Cupkowicia sytuacja wyglądała by zgoła inaczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
oyster

Niby na jakich pozycjach Lubin i Radom wyglądają bardziej imponująco? Ok, Lubin lepiej na środku, za to Bydgoszcz lepiej na rozegraniu i ataku. A tej rzekomej przewagi Radomia nie widzę na żadnej pozycji, prócz jednego przyjęcia (Szalpuk). Pozostałe pozycje raczej na korzyść bydgoskiego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.