Wątek dotyczący posta na blogu

Włókniarz 2016?

M E D A L

Witam Ziomów. Pragnę zwrócić uwagę na pytanie Pana Michała przesłane za pośrednictwem innego portalu. Tam jest mało komentarzy więc może tutaj trafniej wyrazimy swoje sugestie. Pan Michał prosi o wyrażenie opinii jakiego Włókniarza się spodziewamy w sezonie 2016. Takiego ze swoimi perełkami które mogą (…)

przeczytaj cały artykuł


Rysiek Lwie Serce

A mi się wydaje ze nie ma sensu już bawić się w Stachyry czy Szombierskich z tych zawodników to już nic nie będzie raczej skupić się na młodszych zawodnikach którzy maja jeszcze szanse rozwoju zbudować skład na kilka lat a nie co awans do wyższej ligi to zmiana składu tak jak jest w innych klubach .Jasne można zatrudnić max jednego doświadczonego zawodnika zęby miał kto młodszym podpowiadać a jest kilku zawodników którym warto się przyjrzeć młodzi utalentowani i niezepsuci jeszcze przez mamonę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Witaj:) Lejesz miód w moje serce:) Cenne zdanie! Pięknie powiedziane, ja też marzę o swojej drużynie na lata, nawet drugoligowej, byle swojej, bez najemników... Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.