Wątek dotyczący posta na blogu

Anita Włodarczyk, zjawisko w światowej lekkoatletyce.

woj Mirmiła

Fenomenalny rekord świata uzyskany przez naszą wspaniałą lekkoatletkę podczas Festiwalu Rzutów im. Kamili Skolimowskiej dostarczył nam, fanom lekkoatletyki mnóstwa radosnych wzruszeń i spowodował ogromny wzrost zainteresowania zbliżającymi się MŚ w lekkoatletyce w Pekinie; Tak się składa, że również (…)

przeczytaj cały artykuł

woj Mirmiła

Miło to słyszeć (czytać) z ust tak sympatycznej Uczestniczki forum :) Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich, którzy przyłączyli się do akcji Pottera: "100 blogów dla Anity" i jednocześnie apeluję do Ciebie, Marzami, również o Twój blog... widzę, że jeszcze nie masz żadnego, niechże więc ten napisany w tak szczytnym celu będzie Twoim pierwszym, prooooszęęęęęę Marzami :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Woju, dziękuję za miłe słowa........wiesz, że ja dla Ciebie "wszystko", nawet staję się fanką Lecha......, ale nie czuję takiej weny, by pisać coś więcej niż komentarze. Czytam zawsze z zainteresowaniem innych, którzy chcą i potrafią..... i niech tak na razie pozostanie:)
Za odmowę, zacznę jakoś Cię "ugłaskiwać".......żebyś nie poczuł się bardzo mną rozczarowany;P
Miłego....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

Daj spokój, Marzami, to ja przesadziłem z tym namawianiem Cię na blog ;) Wiedz, że Twoje przyłączenie się do apelu jest dla mnie cenniejsze niż 10 blogów :)) a swój pierwszy napiszesz kiedy sama będziesz na to gotowa... wybacz moją nachalność i w ramach przeprosin przyjmij piosenkę :)

Tobą rozczarowany? I jeszcze do tego 'bardzo'??? Świetny dowcip :D
Nie ma i nigdy nie będzie takiej opcji... a "ugłaskiwać"? udzielam profilaktycznie zezwolenia ;P ;D
Pięknego dnia życzę Ci Marzami, ze słonyszkiem przy pomocy promieni przekazującym Tobie mój przyjazny uśmiech :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.