Wątek dotyczący artykułu

To będzie ostatni sezon Kobego Bryanta?

Kobe Bryant w obszernym wywiadzie dla portalu Yahoo! Sports poinformował, że najbliższy sezon w lidze NBA może być jego ostatnim. Gwiazdor Los Angeles Lakers jednak niczego nie chce teraz potwierdzać.

przeczytaj cały artykuł

Blackfield

Trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Najpierw mnie jedziesz, a potem przybijasz mi piątkę, że mam własne zdanie. Dla mnie koleś, ktory gra super w kosza, jak sam wymieniałeś tytuły, mvp itd itp, który stawia się na równi z Jordanem, a tak było w latach jego świetności czyli jakieś 10 lat temu, nie zasługuje na dobre zdanie. Kobe jest jednym z wielu, Michael jest jednym jedynym! Tyle w temacie. Dalsza dyskusja nie ma sensu:) a moja poprzednia wypowiedź była prowokacją. Trochę to forum umiera poza sezonem. Sorry, jeśli się złapałeś;) A co do LeBrona to zobaczymy. Ma on szansę przeskoczyć zarówno Pippena i Barkleya, bo oni także są w tym worku wybitnych. Michael jest w osobnym :) Czuwaj!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pruchin

Lebron już Pippena przeszkoczył we wszystkich indywidualnych statystykach. Sorry 6 tytułów nie zdobędzie. Czy dałem się nabrać ? Nie po prostu się nie zgadzam. Dla mnie Kobe to jeden z 10 zawodników wszechczasów..... i widzę go wyżej niż innych gwiazdorów Nba. Jordan jest jeden

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.