Wątek dotyczący artykułu

Fani Falubazu kupują bilety na derby w Gorzowie

Decyzja gorzowskiej Stali, która zaprosiła zielonogórskich fanów na lubuskie derby, spotkała się z pozytywnym odzewem. Do środy sprzedano już przeszło sto biletów kibicom gości.

przeczytaj cały artykuł

-Stanley

To tylko wkracza normalność. Czy to jest mieszkaniec Szczecina, Zielonej Góry, Gorzowa o ile jest kibicem, zawsze może wejść na stadion , by obejrzeć mecz. Oddzielić tylko trzeba tych, którzy wchodząc na stadion, nie wchodzą oglądać zawodów, a rozrabiać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSF BVB

Jestem pewien że jakbym się pojawił z szalikiem Falubazu między wami i spokojnie oglądał mecz to i tak bym został zmieszany z błotem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bogusława Nijaki

Gdybym usiadła z szalikiem Stali u was między waszymi kibicami spotkało by mnie to samo, a szkoda, czy nie moglibyśmy cieszyć się że lubuskie ma dwa dobre zespoły i nie ubliżać sobie nawzajem? Może kiedyś doczekam tego. Bardzo by mnie to cieszyło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Darth

Bledne myslenie bo jednak tu czy tam sa normlni kibice i niepozwola kibica ich skrzywdzic,ja sam mam takich w Sulechowie i nie ma mowy zeby jakis kibol mnie i osoby towarzyszace nas ruszyl,jest szczunek i tyle,kibicowanie to jedno ale kibolostwo odpada.

| Odpowiedz
blokuj
corrado

Jeśli usiądziesz obok mnie, z szalem nielubianego przeze mnie falubazu i będziesz dopingował w tzw kulturalny sposób, możesz być pewien że z mojej strony jak i moich znajomych nic złego ciebie nie spotka

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.