Wątek dotyczący artykułu

El. LM: Ambicji nie zabrakło, ale bramek tak - relacja z meczu FC Basel - Lech Poznań

Cudu nie było. Lech zagrał w Bazylei bardzo ambitnie, miał kilka okazji, ale sam gola nie zdobył, a w końcówce dał się jeszcze łatwo zaskoczyć i ostatecznie przegrał 0:1.

przeczytaj cały artykuł

Błażej Mania

Po raz kolejny biegactwo połączone z kopactwem musiało ulec piłkarskiemu minimalizmowi. najbardziej przeraża w tym wszystkim, że jedyną drużyną, która tak naprawdę jest tylko krok przed Lechem w Polsce jest Legia. Reszta prezentuje jeszcze większą nieudolność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JA BUK

Co w tym jest po tak slabym poczatku sezonu nie jestem pewien czy tak jak w poprzednim Lech jest w stanie tyle razy ograc Legie ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ogi30

Mam tak samo :)! Po tym co Lech prezentuje obecnie to mam wątpliwości czy zajmą miejsce promujące grę w europejskich pucharach. Miałem większe oczekiwania na starcie sezonu wobec Kolejorza. Zaskoczony jestem aż tak słabą postawą. Może w końcu wszystko się zgra i będzie jak być powinno.

| Odpowiedz
blokuj
JA BUK

Robak po kontuzji powinien w koncu odpalic. Polityka finansowa klubu jest taka a nie inna, trzeba grac tym co jest! Mam nadzieje ze forma przyjdzie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.