Wątek dotyczący artykułu

Vistal Gdynia testuje serbską rozgrywającą

Wicemistrz Polski - Vistal Gdynia testuje zawodniczkę, która miałaby wzmocnić ten zespół przed nowym sezonem PGNiG Superligi. To serbska rozgrywająca, która jak dotąd występowała tylko w swoim kraju.

przeczytaj cały artykuł


Mr Ferdynand

Wszystkie zespoły kupują i testują tylko w Lublinie cisza. ZERO wzmocnień a tylko same odejścia. No ale jak w klubie pracuje z 16 osób staffu to na nowe zawodniczki juz nie wystarcza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cz-b-n

W Vistalu na razie przyszła tylko Urbaniak + wróciły z wypożyczenia zawodniczki... Odeszły NIEDŹWIEDŹ (czyli zero wzmocnień wg Ciebie), Andrzejewska, Pawłowska, Zrnec...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OSKAR_B

Mr Ferdynand to może sprecyzuj jak mistrz Polski ma się wzmacniać, jak jego sytuacja finansowa jest nie najlepsza? Moim zdaniem działacze poszli po rozum do głowy, przekalkulowali koszty kolejnego sezonu w Lidze Mistrzyń i stwierdzili, że najważniejsze to zasypać tzw.,,dziurę" po zakończeniu kariery przez Dorotę Małek(moim zdaniem już w momencie kontraktowania Iwony Niedźwiedź, działacze MKSu wiedzieli, że Dorota Małek zakończy kariery), co moim zdaniem przez transfer Iwony Niedźwiedź przynajmniej liczebnie(zawodniczka za zawodniczkę)się udało. Jak Iwona Niedźwiedź odnajdzie się w realiach lubelskich zobaczymy, ale właśnie między innymi jej wiek i doświadczenie zdobyte nie tylko na polskich parkietach sprawia, że aklimatyzacja w drużynie powinna odbyć się bardzo sprawnie. Odejścia Vali czy Oli Baranowskiej bolą, ale zdrowa Wera i Kati to raczej mimo wszystko bramkarki jak są w formie o dobry poziom lepsze niż Ola. Choć postęp w grze między przyjściem, a odejściem z Lublina, który zrobiła Ola jest naprawdę ogromny. Vali transfer do Koszalina dobrze zrobi, choć Vala to była naprawdę dobra zmienniczka. Mimo wszystko ławka w mistrzu Polski to jednak dla 27-letniej reprezentantki Białorusi to trochę za mało. Dla Dagi Nocuń wypożyczenie do Nowego Sącza moim zdaniem dobrze zrobi i wróci do Lublina jako zawodniczka z większym doświadczeniem na boiskach Superligi. Jednak ściąganie na siłę następczyń Vali czy Oli byłoby po prostu marnotrawstwem pieniędzy w nie najlepszej sytuacji finansowej klubu. Ja jako kibic sam dużo lepiej się czuję jak wiem, że dziewczyny, których grę często podziwiam na różnych meczach piłki ręcznej(klub,reprezentacja), za hektolitry potu wylane na treningach i poświęcenie w meczach, dostają co miesiąc zagwarantowane kontraktem pieniądze. Wiadomo fajnie byłoby jak wypaliłby transfer Ewy Andrzejewskiej(ostatecznie trafiła do Elbląga), ale zupełnie nie popieram polityki transferowej klubu: w stylu wykupić np. z 7 najlepszych zawodniczek w lidze, a później się martwić w grudniu, że klubu nagle nie stać na płacenie pensji, a dawne zobowiązania jakoś nie chciały za pomocą magicznej różdżki zniknąć. Jednak tu temat jest o Vistalu, a jakoś niedawno o tym pisałem, więc taka odezwa do działaczy klubów Superligi: lepiej szukać zawodniczek zza naszej wschodniej(Białoruś, Ukraina) czy południowej granicy(Słowacja) niż mimo wszystko stawiać na zawodniczki z Bałkanów, choć tu moim zdaniem dobrze, że trener Tetelewski oceni przydatność panny Niny do drużyny niż od razu podpisywać kontrakt, a później czekać rok aż kontrakt wygaśnie, bo zawodniczka, która zapowiadała się na gwiazdę ligi, nagle reprezentuję sobą poziom I ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mr Ferdynand

Uff Oskar szacun za to , że chciało cię tyle pisać. Ale ilosc nie przechodzi w jakość , w tym wypadku w jakąś treść. Ja bym wolał, żeby zamiast 16 osób w biurze klubu ( w tym 8 byłych zawodniczek), zamiast kilku, którym płaci się kontrakty za siedzenie na lawie w 1 lidze, zamiast Vali, przyszła jakas sensowna zawodniczka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.