Wątek dotyczący artykułu

Dmitrij Żytnikow opowiada o celach w Wiśle (wideo)

Zapraszamy na kolejny raport z przygotowań do sezonu szczypiornistów Orlen Wisły Płock. Tym razem przygotowania okiem nowego playmakera płockiego klubu.

przeczytaj cały artykuł

Mariusz7

Trochę poleciałeś z tą gwiazdą. Na pewno utalentowany zawodnik, ale gdzie mu do gwiazdy? Tak samo jak po jednych dobrych Mistrzostwach gwiazdą okrzyknąłbyś Mackovseka. Jeden dobry sezon i to w słabych Niedźwiedziach to raczej za mało na status gwiazdy. Choć zawodnik na pewno ciekawy i zobaczymy czy zrobi progres w Wiśle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eder

hoho, nie przesadzajmy z tym jednym sezonem. Był tam juz liderem za czasów Shelmienki, Gorboka i Czipurina

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

Jakim liderem? Chodzi Ci o czas przed 2-3 latami to nie był żadnym liderem był zmiennikiem Aslanyana, a nawet czasem grali z Gorbokiem i Rastvortsemem na raz nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy, że był wtedy liderem zespołu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Eder

Aslanian to prawy rozgrywający, Zytnikov grał na srodku, Gorbok na lewym. Rastvortsev wchodził głównie do obrony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mariusz7

Co Ty za głupoty tutaj zapodajesz Rastvortsev to głównie obrońca, a rzucił w sezonie 12/13 2x wiecej bramek od lidera Zytnikova? Masz rację pomyliłem Aslaniana z Filipovem. Zytnikov był zmiennikiem Filipova a nie Aslanina, a Aslanin oczywiście Szelemienki. Zytnikov przed odejściem gwiazd w trzy sezony LM rzucił 14 bramek z czego 13 w ostatnim 2012/2013 gdzie wcześniej wspominany Rastvortsev miał ich 26 i Rastvortsev zaczynał w ataku m.in z THW Kiel w meczach 1/8 finału. W tym czasie co Zytnikov rzucił 14 bramek Filipov zdobył ich 126 faktycznie młody Rosjanin był już tam liderem :o

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Odpusc juz rzeczniku Bertusa bo sie caly brazowy zrobisz i to wcale nie od slonca :D
Skoro tak lubisz porownywac tylko zdobycz bramkowa to Dima w rok rzucil 59 bramek, podczas gdy Jurkiewicz w dwa lata gry w Wiśle jedynie 65. Czyli Jurkiewicz moze Rosjaninowi buty czyscic :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Mariusz7

Po pierwsze to napisałem o tym, że miał dobry sezon (znów czytać ze zrozumieniem nie potrafisz), a po drugie zanegowałem tylko, że był liderem zespołu, ale widzę, że też raczej tak twierdzisz to wytłumacz mi jak zmiennik mógł być liderem zespołu. Nie jestem rzecznikiem Bertusa w historii odpowiedzi na moje komentarze można znaleźć takie kwiatki, że jestem z Kielc, ale można również znaleźć, że jestem z Płocka. Ktoś kto poprawia kogoś z Kielc/Płocka wcale nie musi być z drugiego miasta. Ja po prostu jestem ciekawy czy utrzyma poziom bo dopiero po odejściu największych gwiazd niedźwiedzi zaczął grać na takim poziomie, a ja tylko wytłumaczyłem dla jednego usera, że wcale nie był gwiazdą gdy grali Gorbok, Chipurin, Dibirov czy Shelemienko. Szkoda, że w innych tematach mi tak ochoczo nie odpowiadasz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Eder

skończ się juz kompromitować chłopcze, doskonale pamiętam te sezony gdy Rastvortsev wchodził do obrony a Zytnikov był liderem wraz z Gorbokiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mariusz7

Wejdź sobie np w historię Ligi Mistrzów i skończ się kompromitować Zytnikov nigdy nie był liderem gdy w klubie grał Gorbok, Rastvortsem był zmiennikiem Gorboka nawet w sezonie 2012/2013 i grał w ataku również odpal sobie na laoli jakieś mecze LM np dwumecz z THW i zobaczysz, że nawet w pierwszej siódemce wychodził do ataku. Nie wiem co Ty pamiętasz, ale ja Ci przedstawiam fakty, a z tym raczej nie jesteś wstanie walczyć.

| Odpowiedz
blokuj
Mariusz7

a co do Jurkiewicza 65 w dwa sezony to wciąż dobry wynik jak na obrońce niegrającego w ataku, ale mogę się mylić :) btw Zytnikov w dwa sezony LM ma 59 bramek więc wciąż gorzej niż Kaczka :)W trzy cztery czy sześć również mimo, że Kaczka był tylko obrońcą, a Żytnikov liderem Niedźwiedzi :)

| Odpowiedz
blokuj
Wisła Płock

a co do Jurkiewicza 65 w dwa sezony to wciąż dobry wynik jak na obrońce niegrającego w ataku, ale mogę się mylić :) btw Zytnikov w dwa sezony LM ma 59 bramek więc wciąż gorzej niż Kaczka :)

Sorry, ale coś Ci się delikatnie mówiąc pop....

Zhitnikov w ostatnim sezonie LM w 10 meczach fazy grupowej (Czechowskie nie wyszły z grupy) rzucił 59 bramek, więc jest to bardzo dobry wynik. Lepszy od niego był Dereven (62 bramki), który trafił do Vardaru.

| Odpowiedz
blokuj
Mariusz7

Tylko, że ja napisałem o tym kilka postów niżej. 'Miał jeden dobry sezon, ale to nie uprawnia do statusu gwiazdy' Ja jestem ciekaw jego rozwoju bo to wciąż zawodnik, który się rozwija i po odejściu gwiazd z Czechowskich pokazał swój duży potencjał. Ten komentarz to była szydera z tego Tumskiego ;)

| Odpowiedz
blokuj
hbll

Co nie zmienia faktu, że dzisiaj Zytnikov to już jednak inny gracz i wiele wskazuje, że w Wiśle to na jego barkach spocznie ciężar zdobywania bramek.
Mi ten chłopak się podoba, ma bardzo wysokie umiejętności techniczne, jest dynamiczny, zobaczymy tylko, czy nie trzeba będzie go do obrony zmieniać. No i mam takie odczucia na podstawie jego spotkań, które widziałem, że mimo że prezentuje się dobrze, to jednak chyba nie należy do najskuteczniejszych (a może tak po prostu wypadał w tych spotkaniach).
Porównując Bombaca i Zytnikova na dziś moim zdaniem lepszy jest Bombac. Ale Rosjanin faktycznie trafił do Wisły, a Bombac dopiero może za rok trafi do Kielc...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hbll

A dlaczego nie zagrzał nigdzie dłużej miejsca? Kiedy grał w Cimosu Koper, ten splajtował. Poszedł do Mińska - ci splajtowali. Więc na pół roku poszedł do Francji, by tylko gdzieś dokończyć sezon. A teraz w Szegedzie jest liderem tej ekipy, świetnie rozgrywa i zdobywa masę bramek.
Zresztą zanim Bombac trafił do Kielc mówiło się, że może trafić do Płocka - wówczas na forum Nafciarzy zapadła euforia. A teraz nagle Zytnikov jest lepszy, bo przecież to on zdecydował się iść do Płocka...
Zresztą w Płocku wiele spraw widzicie tak, jak wam wygodnie. Jak Jurkiewicz odchodził do Kielc, to żegnaliście emeryta, jak przychodzi Oneto z tego samego rocznika, to jest wzmocnienie.
Zresztą co do zagrzewania miejsca przez Bombaca - popatrz na Oneto - od 2012 roku Wisła będzie jego 5 klubem. W tym samym czasie Bombac miał 4 kluby, przy czym 2 z nich zbankrutowały.

| Odpowiedz
blokuj
mgr inż. Uthar

Oneto od 2-3 sezonów nie miał nawet dobrego sezonu, przeciętne lub nawet kiepskie. Może nie zauważyłeś, ale Płocczacnie mają specyficzne klapki na oczach.

Oneto? Super wzmocnienie. Kaczka? Emeryt (ten sam rocznik)

Brutalność w grze Płocka? Płocki charakter. Brutalność w grze Vive? Celowa gra na wykluczenie rywali, bezradność i takie epitety, których nie można tu przytaczać w obawie o bana.

Bombac. Zapowiadany transfer do Płocka? Gwiazda ligi, euoforia.
Transfer do Vive? Cienias, nie wzmacniający Vive czy poziomu ligi.

Wiele by wymieniać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Kto pisal o Bombacu jako o gwiezdzie ligi w kontekscie gry w Płocku,albo ze jest cienki i nie bedzie stanowil wzmocnienia w Kielcach? Chyba sie przejadles szczawiem i mirabelkami znawco od biologii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Wisła Płock

Oni już tak mają, że rzucają słowami na lewo i prawo. Jeśli zapytasz o przytoczenie konkretnych wpisów, to udają, że tego nie widzą. Wciąż wmawiają nam, że jesteśmy najlepszymi kibicami, chociaż nikt z kibiców Wisły nigdzie tak nie pisał. Widać mają z tym jakieś poważne problemy. Kompleksy? Nie wiem skąd to się bierze?

| Odpowiedz
blokuj
mgr inż. Uthar

Na pewno były komentarze Maksia, że wzmocnieniem nie jest, ale jego poważnie traktować nie należy. Kojarzę, jakieś komentarze Orleniarzy (odnośnie tego, ze nic jeszcze nie ugrał, i w cienkim Vive nie da rady), ale nie przytoczę bo nie notuje wszystkiego.

| Odpowiedz
blokuj
Złoty Bogdan

No przecież Bombek to gracz światowego formatu, swego czasu kibice z Płocka mocno nas do tej tezy przekonywali. Dopiero całkiem niedawno jego reputacja na północnym Mazowszu mocno podupadła :)

| Odpowiedz
blokuj
WisłaPl

Nie no jasne ze Bombac lepszy bo przeciez mozliwe ze bedzie gral w kielcach... Jedyna możliwościa aby Zythikov byl od niego lepszy, to jego transfer do vive a Bombaca do Wisły...przeciez to logiczne...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Mariusz7

Zytnikov i Bombac to ciekawi zawodnicy, ale o różnej specyfice chociaż jedno ich łączy - lubią być absolutnymi liderami. Mają przed sobą całą karierę, a ostatnimi latami poczynili spory postęp zobaczymy czy potrafią ustabilizować ten skok i utrzymać poziom. Przyjście Zytnikova na pewno podnosi poziom sportowy Naszej ligi jak Bombac ewentualnie przyjdzie również tak będzie. Ja się cieszę na taki rozwój bo to sprawia, że niedługo zapukamy do progów Francuskiej ligi (oczywiście poziomem), a mocna liga niesie za sobą wiele korzyści i mam nadzieję że skorzystają na tym kulejące młodzieżówki. Kiedy inne ligi przeżywają bessy my co roku w hossie i oby przynajmniej nasz trend się utrzymał :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.