Wątek dotyczący posta na blogu

Anita Włodarczyk, zjawisko w światowej lekkoatletyce.

woj Mirmiła

Fenomenalny rekord świata uzyskany przez naszą wspaniałą lekkoatletkę podczas Festiwalu Rzutów im. Kamili Skolimowskiej dostarczył nam, fanom lekkoatletyki mnóstwa radosnych wzruszeń i spowodował ogromny wzrost zainteresowania zbliżającymi się MŚ w lekkoatletyce w Pekinie; Tak się składa, że również (…)

przeczytaj cały artykuł

margota

Pozwolę sobie Mirmiłko dołączyć do gorących podziękowań (serducho bije, jak przy meczach JFJ)za ten blog o Anicie :))
Z przyjemnością śledzę występy Anitki i nie ukrywam, ze podoba mi się jej zaciętość i humor. Bardzo podoba mi się blog :))
Posłuchaj też pablusia :))
Miełego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

:D 'Posłuchaj Pablusia' - dobreeee :D Margotko, ja nie mam zdolności Pabla, aby wszystkie linki zebrać w jednym blogu :)))))
Wciąż mam nadzieję, że Redakcja SF nie strzeli sobie w kolano skrywając lekkoatletykę w zakładkach "Inne" podczas MŚ w Pekinie, które zaczynają się już w tę sobotę, 22 sierpnia i potrwają tydzień... może trzeba przypomnieć? ;)
Szanowna Redakcjo SF.
Kilka dni temu nasza rekordzistka świata, Anita Włodarczyk obchodziła swoje URODZINY, dzisiaj natomiast mamy
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ IMIENINY ANITY ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
... okazja do złożenia Solenizantce życzeń, a przy tym szansa dla Redakcji na wyjście z twarzą z kłopotliwej sytuacji - w formie imieninowego prezentu proponuję wydobyć wreszcie LEKKOATLETYKĘ, KRÓLOWĄ SPORTU spośród "Innych" i ustawić wśród wiodących i najpopularniejszych dyscyplin sportowych... jestem przekonany, że nasi lekkoatleci - a wśród nich Anita Włodarczyk która jest poza zasięgiem rywalek do złotego medalu MŚ - odwdzięczą się znakomitymi wynikami :) Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.