Dyskusja

Unia Tarnów Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra
6 sierpnia 2015, 18:00

53 : 37
relacja

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Stalowy

oj, taka opcja, że odpowiada automatycznie ponownie na poprzedni komentarz, zapomniałem anulować, to nie było do Ciebie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
AussieTeam

Klub tworzy szerego osób zawodnicy , kibice , działacze . Dla mnie bardzo istotne jest to kto w nim startuje . Czy są to zawodnicy z którymi się identyfikuje ! Chcę oglądać zawodników , którzy zachwycają mnie swoją jazdą ! Ale po 43 latach bycia kibicem zrobiłem się bardzo wymagający. Gomólski , Fajfer i Laguta to nie moja bajka. Żal na to patrzeć!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Może Łaguta i Gomólski to nie moja bajka również, ale zawodnik który kila miesięcy wypisuje na TT że jest zawodnikiem z Torunia, w dniu podpisania kontraktu podpisuje go w ZG..sorry, ale dla mnie to za dużo. Nie chciał być rezerwowym - ok rozumiem. Ale zrobił ze mnie jako kibica wała. Wiedział jaka jest sytuacja w klubie zanim podpisał ten śmieszny list intencyjny, którym pewnie podtarł sobie potem tyłek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
AussieTeam

A nie przyszło ci do głowy ,że to termiński zrobił z Ciecie wała ! Propozycja jaką złożono Wardowi to był policzek dla tej klasy zawodnika.
Nie chciał jeździć za przyjaciela , ma u mnie duży plus są wartości ważniejsze od pieniędzy. Moim zdaniem pseudo prezesiki od początku sezonu wyłączyli myślenie budując drużynę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
BadAngel

Nie chciał jeździć za przyjaciela , ma u mnie duży plus są wartości ważniejsze od pieniędzy.

Jak np. dane słowo? To co tej "klasy" zawodnik po pijackim wybryku będzie nam skład ustalał? Ward rozumiem podpisał list intencyjny nie wiedząc co się dzieje tak? A oferta z Falubazu w 2 h spadła mu jak z nieba? Przepraszam Cię- nie rozśmieszaj mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Kaytek RSKŻ

Dokładnie jeśli mówi się że dany zawodnik ma klasę to i poza torem powinien ją okazywać. W tej sytuacji to Ward powinien się ukorzyć. A nie jak to sugeruje twój rozmówca klub miał mu stopy lizać. A moze papieroska? kawkę? moze frytki do tego?

| Odpowiedz
blokuj
AussieTeam

Pytam Ciebie czy znasz treść listu intencyjnego ? Czy znasz treść rozmów kontraktowych ? Przeczytaj wszystkie wypowiedzi gajewskiego ! Wyciągnij wnioski , bez emocji . Zastanów się również dlaczego rozmowy z Wardem i Emilem ułożyły się w ten a nie inny sposób.

| Odpowiedz
blokuj
tom89

Bo Leszno dalo Emilowi wiecej kasy i Emil pognal mimo ze miala byc zrzuta sponsorow naniego. Ruakurat wiem co mowiebo zn jednego z tych sponsorow.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek RSKŻ

Bo klub wyszedł z założenia że to on ustala zasady a nie zawodnik? Poza tym o jakich haniebnych warunkach piszesz skoro Ward w liście intencyjnym wyraził zgodę na konkretne warunki? Zrobił z gęby cholewę, i ożesz sobie isać co chcesz ale faktu że to on zachachmęcił nie usuniesz.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek RSKŻ

Wiem że Ward ten list podpisał, wiem że ty napisałeś że zaproponowali mu śmieszny kontrakt. Skoro w liście się na niego zgodzil to... znaczy że zerwał porozumienie i sie wypiął. Oficjalne stanowiko klubu od początku było takie że nikt nie ma pewnego miejsca więc nie wierzę żeby cś takiego było zawarte w liście. A że Ward do końca liczył że szantażem uda mu sie wywalczyć takie warunki jakie on chce (czyli pewne miejsce dla Holdera) wyszło jak wyszło. Pewności nie mam ale logika podpowiada taki obraz sytuacji. No chyba że dla ciebie bardziej prawdopodobny jest fakt że przedstawiciele klubu którzy cały czas powtarzali że nikt nie ma pewnego miejsca złamali swoje postanowienie wpisując ten warunek w liście intencyjnym. Po czym gdy przyszło do rozmów o kontrakcie sie z tego wycofali. Dla mnie od ich przyjaźni ważniejszy jest klub, klubem mają sterować prezes i inni pracownicy zawodnicy owszem powinni mieć głos ale nie decydujący. Uszanowałbym ten przyjacielski gest gdyby zapowiedział to oficjalnie wcześniej, tymczasem znajac warunki (jak mówiłem zasada ustalania składu była ogłoszona wszem i wobec) czekał do końca, nie wiadomo na co

| Odpowiedz
blokuj
tom89

Jak to powiedzial Dowhan- przypadkiem znalazl monete auatralijska i uznal to za znak hahahaha:p. Na marginesie- jak przezylismy Golloba to i powrot Warda przezyjemy. Gajes jest na niego mega wk... ale odchodzi Holder i trzeba bedzie latac dziure.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.