Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Angel di Maria w Paris Saint-Germain

Angel di Maria przeniósł się z Manchesteru United do Paris Saint-Germain. Argentyńczyk związał się z mistrzem Francji czteroletnią umową, a Czerwone Diabły miały zarobić na transferze 63 mln euro.

przeczytaj cały artykuł

Luka5z

Mam mieszane odczucia, niby wszedł w PL ostro, zdecydowanie był jednym z najlepszych. Notował asysty i bramki ale z czasem było gorzej. Po kontuzji grał piach często gubił piłki, nie dawał sobie rady z obrońcami. Dziwi mnie troszkę styl w jakim odchodzi. Niby zaraz po rozpoczęciu okienka zapewniał że chce zostać, a kiedy miał się stawić na treningach nawet nie dał znaku życia. Ogólnie jak na razie dziwi mnie że nie podziękował kibicom i trenerom United. Zazwyczaj każdy który odchodzi to czyni. Podsumowując szkoda że odchodzi, bo mógł wystrzelić ale z drugiej strony jego zachowanie nie zasługiwało na diabelską koszulkę a co dopiero na nr. 7!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.