Wątek dotyczący artykułu

Olek Czyż: Od dawna marzyłem, aby móc grać z orzełkiem na piersi

Olek Czyż spełnia swoje marzenia. - Cieszę się, że nadszedł moment, że założyłem biało-czerwoną koszulkę. To wiele dla mnie znaczy - mówi zawodnik.

przeczytaj cały artykuł

King James 6

Nie chcę być złośliwy czy coś w tym stylu, ale czy macie tyle kasy ? Ewentualne przyjście Czyża ograniczyłoby minuty Borowskiego na 4, tym bardziej , że pewnie i tak będzie tam grał jakiś USA/ Bałkan .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ECSfan

Czarni mają w sumie aktualnie 2 budżet czego nie widać po twardych postanowieniach Twardego jaki uratował ten klub przed upadkiem i nie ma zamiaru popełniać tak kretyńskich decyzji jak Wilki, bo tyle ile dają Leonowi to jest śmiech na sali, za tą kasę to może być potężny zawodnik jaki będzie dzielił i władał w lidze a nie Leończyk. Ale no oczywiście przepis o 2 Polakach i nagle budowanie składów w TBL to jakaś finansowa patola na rzecz Polaków, bo zamiast budowy mocnego składu ograniczamy się mocno i wydajemy za dużo, no i takie kluby jak Czarni ostro negocjują i płacą tyle ile warty jest zawodnik. Jest dobrze, mądrze i zawodnicy chcą tutaj wracać jak przykład Jerela, wracając do finansów to tak, pewnie środki są. Pozbycie się Miśka i zostawienie kasy Gruchy i fakt, ze nie trzeba tych 2 opłacać zostawia wiele w portfelu a Zywert na 100% drogocenny nie jest. Zobaczymy jak wszystko się ułoży, może i są kluby co mają więcej ale są zarządzane bardzo kretyńsko a i jest sporo ekip jakie są mocne za "wirtualne" pieniądze.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
King James 6

Leonowi możemy tylko pozazdrościć kontraktu. Masz rację, ten przepis niszczy klubowe kasy. Leon jest jedną z topowych 4, ale ta kasa to faktycznie przegięcie.

| Odpowiedz
blokuj
ECSfan

Każdy by chciał tyle zarabiać, wiadomo :) ale jednak jego poziom od gry w Czarnych wzrósł delikatnie a jego zarobki przynajmniej tak jakby miał być największą gwiazdą ligi. Przynajmniej będzie na emeryturkę co odłożyć.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.