Wątek dotyczący artykułu

Anioły walczą o play-offy - KS Toruń vs. Fogo Unia Leszno (zapowiedź)

Niedzielny hit kolejki na Motoarenie będzie kluczowy dla gospodarzy w kontekście walki o play-offy. Goście z kolei mogą być już niemal pewni jazdy w decydujących meczach tego sezonu.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan-RSKZ

Statystyki mówiły,że Tarnów dobrze pojedzie w ZG,Zielona,w Toruniu,Gorzów w Lesznie,a w Toruniu Stal nie będzie istnieć.I dokładnie tak było.Nie ma lepszego sposobu na typowanie meczów niż statystyka.Zwłaszcza w żużlu,gdzie atut własnego toru ma gigantyczne znaczenie.Wiadomo,że nie jest to idealny wyznacznik i prognostyk,ale lepszy tak niż widzimisie jak u niektórych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Dlatego napisałem,że nie jest to idealny wyznacznik.Poza tym Ward to taki zawodnik,że w końcu musiał tam odpalić.Tym bardziej,że tam tor nie jest już tak nieprzyjazny jak za Cieślaka.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Czasem statystyka zawodzi, ale ogólnie jest bardzo pomocna. Możesz w ciemno obstawiać np mecz S Williams - A Radwańska. Jeżeli Serena nie bedzie o kulach i będzie miała przynajmniej jedną sprawną rękę, Aga nie ma szans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
JARASS

Sam widzisz że nie możesz się z nim dogadać.
Wpływ ma na to różnica pokoleń,kiedyś donosicielstwo karało się surowiej,obecnie się nagradza.;o)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
eddy

Troche mam odmienne zdanie , ten ban to jak kara na Falubaz za stadionowe ekscesy , pic na wode! Ale to tylko potwierdza regule ze sa rowni i ...rowniejsi!

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Zawsze od czegoś trzeba zacząć :) Będzie szukał guza to będzie recydywa. Ale najmądrzejsze co można zrobić, to ignorować pacjenta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
JARASS

Ostatnio dal mi bana na 5 dni!

No popatrz,a ja myślałem że wyjechałeś w góry,nawet sam tam będąc (Biały Dunajec) troszkę się za Tobą rozglądałem ;)
To Ty prawie recydywa ;o)))))))))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.