Wątek dotyczący artykułu

Beniaminkowie stoczą bój o życie - PGE Stal Rzeszów vs. MRGARDEN GKM Grudziądz (zapowiedź)

W niedzielnym spotkaniu 12. kolejki PGE Ekstraligi, PGE Stal Rzeszów zmierzy się z MRGARDEN GKM-em Grudziądz. Zwycięzca meczu będzie już o krok od uniknięcia bezpośredniego spadku z ligi.

przeczytaj cały artykuł

kubas1987

Nie będzie pewnie żadnych emocji bo cwaniaczki rzeszowskie od razu zaczną swoje kombinacje z taśmą i torem - pseudożużel jak z Toruniem i Wrocławiem, taka drużyna od razu powinna się znaleźć w 2 lidze - już wolę nasz zielony stoliczek niż chamskie antysportowe działania Stali Rzeszów - oni inaczej nie potrafią tylko kombinacje z torem lub taśmą - żenada, szkoda że sportowo nie umieją jechać ale cóż taka mentalność od lat, mecze w Grudziądzu to było święto żużla, emocje do ostatniego biegu, walki na dystansie, a nie pseudowykluczenia, preparowania toru i jeszcze zagrywki z taśmą - skandal

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kubas1987

no miałem tydzień temu jak jechaliśmy z Wrocławiem, gdy Wy kombinowaliście z Toruniem, ale i tak do Was jadę - mam nadzieje, że lepiej traktujecie gości niż Leszno, Toruń, Gorzów i Tarnów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

My tez mielismy ciekawe zawody, nic nei poradze, ze torun placze na kazdym meczu z przyczepnym torem. Wy tez byscie chcieli beton?? a moze odrazu walkowera chcecie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kubas1987

Chcemy sportowej walki a nie gów.a w Waszym wydaniu - w Grudziądzu ani razu nie było żadnych problemów z meczem, torem, sędziami itd. u Ws zawsze - przypadek? po prostu nie umiecie sportowo walczyć, zawsze jakieś taśmy, dziury - przyznaj to i zamilcz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Hanibal Lecter

Osle, mecz z wrocławiem był na nie uleżanej do końca nawierzchni z kolei ten z toruniem był po opadach deszczu, jesteście zakałą oszuści żużla, nigdy sportowo do eligi nie wejdziecie i pogódź się z tym ,dostajecie baty na wyjazdach won do 2 ligi gdzie powinniście być po tym jak okonia za pieniądze Marty zatrudnili

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
kubas1987

ALE NIE KOMBINUJEMY U SIEBIE - DOTARŁO? Wy bez kombinacji nie istniejecie. Jedziemy sportowo i piękne mecze były u nas z Lesznem, Gorzowem, Rzeszowem, Zieloną Górą i Wrocławiem - u was zawsze skandale z sędziami, torem, taśmą itd. przypadek? Nie ponieważ, nie umiecie normalnie rywalizować

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

skandale??? bo torun nei potrafi jechac na przyczepnym tylko na betonie??? hahahahha bo nei zrobilismy toru pod nich ahhahahaha skandal hahahaha chlopcze opanuj sie.....awansujecie sportowo to bedziecie sie mogli nazywac beniaminkiem.

| Odpowiedz
blokuj
Hannibal Lecter

haahha pęknę ze śmiechu dzieciaku powinieneś ludzi w cyrku rozśmieszać. Nic ze sobą nie prezentujesz podobnie jak ta wieś z kąd pochodzisz, zero ambicji do sportu sołtys was utrzymuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kubas1987

Wyłącz swój subiektywizm - co nie będzie łatwe na pewno, zastanów się - naszą obecnością w el już udowodniliśmy naszą przydatność w postaci meczów na najwyższym SPORTOWYM poziomie co dla Was jest czymś nieprawdopodobnym bo bez kombinacji itd.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

o jakich ty meczach piszesz? wy nei prezntujecie sportowego poziomu. wygraliscie z mega slabym Rzeszowem 1 pktem, jestes mneij niz zero nie potraficie nigdzie zrobic 40 pkt . Jestescie poprostu slabi i twoje placze tego nei zmienia

| Odpowiedz
blokuj
kubas1987

A dlaczego mnie obrażasz? Nabijacie się z tańczącego, a prezentujecie jego poziom, ani razu nie pisałem o naszych meczach wyjazdowych tylko u siebie - ani razu nie było problemu z sędziami, torem, taśmą itp. - nie to co u was. Ja nie płaczę także chybiona riposta, jesteśmy słabi na wyjazdach - zgoda, ale nie widzę przeszkód by to się zmieniło

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Chlopcze mam nadzieje ze lecicie i twoje prozne zale na nic sie zdadza, trzeba bylo walczyc trenowac a nie plakac . Sport jest od walki zuzel od walki na torze, a nei od twoich durnych wpisow na forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tomasovia Tomaszów Lubelski

ojojjo ależ dowalił, wasz klub jest niczym innym jak amatorskim tworem waszej wybujałej fantazji, co roku marzyliście złudnie o awansie do eligi, jak się to nie udawało sportowo to trzeba było na siłę się wcisnąć ,to jest wasza śmieszna prawda. Ale nie martw się zlecicie z hukiem tak skąd przy zielonym weszliście i pozostaniecie na zawsze.

| Odpowiedz
blokuj
kubas1987

Następny trol, nie ma naszej fantazji, naszej prawdy - każdy odpowiada za swoje poglądy - nie zlecimy z hukiem ponieważ walczymy w każdym meczu w odróżnieniu od niektórych drużyn z poprzedniego sezonu - jeśli tego nie zauważyłeś tzn, że jesteś ślepy i trzeba to leczyć

| Odpowiedz
blokuj
Tomasovia Tomaszów Lubelski

Gilu łysy ,nie walczycie absolutnie nic, bo macie byle jaki skład złożony na odczepnego i nieprzemyślany. Jesteście typową amatorką która mam nadzieje że już nigdy w elidze się nie znajdzie, z Rzeszowem wygraliście cudem 1 pkt hahahaha a napinka była spora przed tamtejszym meczem jak to Rzeszów wysoko polegnie.

| Odpowiedz
blokuj
kubas1987

Rozmawiaj o faktach śmieciu. Wg Ciebie ta nieprzemyślana drużyna - typowa amatorka mogłaby wygrać z Gorzowem, Wrocławiem, Zieloną i Rezeszowem, znikaj cieciu bo widzę, że chyba byłeś kiedyś w Grudziądzu i ktoś mocno cię wydymał - może w wojsku, choć podejrzewam, że taki smieć nie nadaje się do wosjka

| Odpowiedz
blokuj
kubas1987

no właśnie się nad tym zastanawiam, brakuje mi rozmowy z kimś kto jest w stanie jakoś merytorycznie się odnieść - był na meczu - coś wie - a tu sama amatorka albo gimbaza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Hanibal Lecter

Właśnie widziałem te wasze żałosne mecze jak bęcki u siebie dostajecie, z Rzeszowem ledwo co wygrana 1 pkt , pokazuje tylko wasz marny poziom 2 go ligowy . Kto takie coś jak wy wpuścił do eligi w dodatku z 3 miejsca 1 ligi hahahaha Faktycznie tor spreparowany po opadach deszczu nawet nie wiesz co piszesz .Żaden zawodnik z torunia nie jechał , napisz jeszcze że z Tarnowem derby też tor był spreparowany hahahahah
Wasz kurnik należy zrównać z ziemią aby cmentarz poszerzyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
charismatic enigma

Nauczyłeś się już jak wygląda Petranov? Dowiedziałeś się, kiedy powstał hymn Stali? Wiesz już jak nazywa się stary toromistrz lub jak kto woli gość od wszystkiego?

| Odpowiedz
blokuj
Hanibal Lecter

Tak odpowiedziałeś że zwiałeś z tymi z trolunia o ile oni wogóle nimi byli a nie podszywaczami z innego konta i tym udającym że wszystko wie,

| Odpowiedz
blokuj
charismatic enigma

Wkleiłeś link do zdjęcia z Węgrem. Odpowiedziałem ci, że to jest Csaba Hell. Potem wkleiłeś zdjęcie Krzysztofa Nurzyńskiego, ale ci na nie nie odpowiedziałem, bo napisałeś mi, że te pytanie nie są skierowane do mnie.

| Odpowiedz
blokuj
charismatic enigma

Stoją: Antoni Krzywonos, Krzysztof Nurzyński, Bogdan Ciupak, Janusz Stachyra, Józef Rzepa, Andrzej Sikora
Klęczą:Ryszard Czarnecki, Kazimierz Dziura i Grzegorz Kuźniar

| Odpowiedz
blokuj
charismatic enigma

Od lewej.
Stoją: Zbigniew Krakowski, Krzysztof Ciepiela, Jan Krzystyniak
Klęczą: Piotr Pawlicki, Sławomir Drabik, Janusz Ślączka, Janusz Kapustka, Janusz Stachyra, Andrzej Sikora.

| Odpowiedz
blokuj
nevi44

Jak nazwiesz obecność swojej drużyny w Ekstralidze ? Bo nie przypominam sobie, żeby GKM wywalczył w sportowy sposób awans? Pseudożużel - zgadzam się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.