Wątek dotyczący artykułu

Anioły walczą o play-offy - KS Toruń vs. Fogo Unia Leszno (zapowiedź)

Niedzielny hit kolejki na Motoarenie będzie kluczowy dla gospodarzy w kontekście walki o play-offy. Goście z kolei mogą być już niemal pewni jazdy w decydujących meczach tego sezonu.

przeczytaj cały artykuł

--.night.--

konca nie widac....tam zus nie jest potrzeabny hahaha ale gdybtka popatrzec ZUS.. ma wiecje ofiar na sumieniu niz stalin, holter i pinoczet razme wzieci XD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Apator Fan-RSKZ

To już taka licytacja między dżumą i cholerą.Mimo wszystko to Hitler wywołał II wojnę i dążył do całkowitej eksterminacji fizycznej narodu Polskiego i nie tylko.Stalin dążył bardziej do dominacji,ale byt fizyczny naszego narodu po 45,gdy nami rządził nie był zagrożony.Obydwaj to wcielone diabły i dla mnie są na równi .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-anestethize-

...w korei wymordowano mniej,ponieważ na mniejszym obszarze i mniej dusz mają do dyspozycji-no ale jakby tak przeliczyć procentowo,to myślę,że trudno o wyrażnego faworyta...

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Raczej pozostaja daleko za Josifem Wissarionowiczem, bo gdyby ta sama liczbe wybili ,to na dzis Korea Polnocna bylaby niezamieszkanym ..teytorium!

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Ja napisałem dużo niżej że stanowili zbyt mała populację żeby dorównać Józefowi:D
Czyl napisałem to samo, ale inaczej:D

| Odpowiedz
blokuj
charismatic enigma

Znasz to?
Stalin rozpoczął przemówienie. Nagle w absolutnej ciszy rozlega się kichnięcie.
- Kto kichnął? - pyta Stalin.
Milczenie. - Kto kichnął? - powtarza zniecierpliwiony. Znowu milczenie.
- Towarzyszu Beria - rzekł Stalin - wyprowadzić cały jedenasty rząd. Po chwili z zewnątrz dobiega zebranych seria - ta-ta-ta-ta. Stalin kontynuuje przemówienie. Wtem znów przerywa mu głośne kichnięcie.
- Kto kichnął? - pyta Stalin. I znów odpowiada mu milczenie.
- Towarzyszu Beria, wyprowadzić szesnasty rząd. Po chwili z zewnątrz znów słychać serię automatów. - Ta-ta-ta-ta! Stalin przemawia dalej i znów kichnięcie.
- Kto kichnął? - gniewnie pyta Stalin.
- To ja. Wstaje biały jak śmierć staruszek i jąkając się ze strachu przyznaje się: to ja kichnąłem.
- Na zdrowie, towarzyszu - serdecznie odpowiada Stalin.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty
eddy

a ty dlaczego obrazasz pamiec milionow ..tych ,,ktorych ten krwawy siepacz wymordowal! Tu cie nie ma pier.niczony ...modek?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.